.
.
.

بلژیک 2 انگلیس صفر؛ انگلیس دست‌خالی به خانه برگشت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

تیم ملی بلژیک در دیدار رده‌بندی جام جهانی 2018 روسیه مقابل انگلیس به برتری رسید تا به مدال برنز این رقابت دست یابد.

بعد از ظهر امروز دو تیم‌های بلژیک و انگلیس در دیدار رده بندی جام جهانی 2018 روسیه در ورزشگاه کرستوفسکی سن‌پترزبورگ به مصاف هم رفتند که بلژیک با پیروزی 2 بر 0 به مقام سوم جام جهانی دست یافت.

این بازی با داوری علی‌رضا فغانی از ایران انجام گرفت.

دو گل بلژیک توسط دو بازیکن اولی را «مونه» با شماره 4 و دومی «ازارد» با شماره 82 وارد دروازه انگلیس شد.

داور ایرانی طی بازی دو اخطار به دو بازیکن انگلیس داد که یکی را «استونز» با شماره 52 و دومی را «مگوئائر» شماره 78
ترکیب بازیکنان تیم انگلیس عبارتند از : پیکفورد، جونز، استونز، مگوئائر، تریپیر، رز (لینگارد - 46 )، دایر، دلف، لوفتس چیک( دله‌الی - 84 )، استرلینگ (راشفورد - 46) و هری کین.

و ترکیب تیم ملی بلژیک عبارتند از : کورتوا، فرتونگن، آلدرویرلد، کمپانی، ویتسل، مونیه، تیلمانس (دمبله - 79)، چادلی (فرمالن-39 ) ، دی‌بروین، ازارد و لوکاکو ( مرتنس - 60)

بلژیکی‌ها در اولین دقایق بازی روی یک ضد حمله در دقیقه 4 روی پاس چادلی توسط مونیه به گل رسیدند. پس از گل بازی متعادل دنبال شد و هر 2 تیم سعی در ایجاد موقعیت داشتند تا اینکه در دقیقه 11 دی‌بروینه ضربه‌ای به سمت دروازه انگلیس زد که پیکفورد به خوبی آن را دفع کرد.

در نیمه دوم نیز تیم بلژیک روی ضد حمله‌ها حساب باز کرد، حتی توانست به موقعیتی خوب دست یابد ولی جوردن پیکفورد با سیوی فوق‌العاده مانع گلزنی دوباره مونیه شد.

ضدحمله‌های بلژیک سرانجام جواب داد و «ادن ازارد» پاس خوب دی‌بروین را در دقیقه 82 به گل تبدیل کرد و حملات به جایی نرسید و بلژیک پیروز میدان شد.