.
.
.

مسی: از رفتن رونالدو به یونتوس به شدت غمگینم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

برخلاف باور همگانی که گمان می‌رفت لیونل مسی از شر کریستیانو رونالدو خلاص شده و از رفتنش به یونتوس خوشحال باشد، مسی اعلام کرد که از رفتن رونالدو از رئال و تنها ماندن در لالیگا به شدت غمگین است.

ستاره آرژانتینی تیم بارسلونا به نزدیکانش گرفته که از رفتن کریستیانو رونالدو به یونتوس به شدت غمگین است و احساس می‌کند در لالیگا تنها خواهد ماند.
یونتوس برای به دست آوردن رونالدو 112 میلیون یورو هزینه کرد و بزرگترین گلزن تاریخ رئال مادرید برای تا سال 2022 در اختیار خواهد داشت. رونالدو در سال 2022 میلادی، 37 ساله خواهد شد.

روزنامه دون بالون اسپانیا گزارش کرد که مسی به دوستانش گفته که «پس از رفتن رقیبش کریستیانو رونالدو احساس تنهایی می‌کند و در حالی که همه دنیا فکر می‌کند مسی از رفتن ستاره پرتغالی خوشحال است، او به شدت غمگین است»

مسی و رونالدو جایزه بهترین بازیکن جهان در یک دهه گذشته را با یکدیگر تقسیم کردند. آنها بهترین گلزنان تاریخ باشگاه‌های خود هستند و جایگاه اول و دوم بهترین گلزنان تاریخ جام باشگاه‌های اروپا را در اختیار دارند. رقابت مسی و رونالدو یکی از بهترین رقابت‌های تاریخ فوتبال دنیا بود.

روزنامه دون بالون در ادامه گزارش خود نوشت: «مسی باور دارد حضور رونالدو در رئال مادرید عاملی بود که او را وا می‌داشت هر هفته بهترین عملکرد خود را ارائه دهد. این موضوع درباره رونالدو نیز صدق می‌کند. رقابت آنها به لالیگا محدود نبود بلکه آنها در زمینه گل‌ها و همه مسابقات دیگر از جمله جام پادشاهی اسپانیا، جام قهرمانان اروپا و دیگر رویارویی‌ها رقابت می‌کردند و این امر آنها را در طول یک دهه در اوج نگاه داشت.»

به گزارش دون بالوس مسی احساس می‌کند که فصل مهمی از حرفه‌اش تا همیشه به پایان رسید. رقابت با رونالدو دیگر هیچ‌گاه رخ نخواهد داد و کریس پیراهن یونتوس ایتالیا را بر تن می‌کند. شاید مسی هم در آینده چنین تصمیمی بگیرد و به جایی که فشار کمتری روی او باشد، برود.

مسی دلیل دیگری برای ناراحتی بابت رفتن کریستیانو رونالدو از رئال مادرید دارد. با رفتن رونالدو، نیمار به رئال خواهد آمد و به ستاره جدید این تیم تبدیل خواهد شد و این چیزی نیست که مسی از آن خرسند و خوشحال باشد. این دو نفر در زمان بازی در بارسلونا با یکدیگر دوست شدند و حالا مسی از اینکه با دوست نزدیک خود رقابت کند، خوشحال نیست.