فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • مجتبی جباری از فوتبال خداحافظی کرد

  منبع: دبی.العربیه نت فارسی

  مجتبی جباری، بازیکن سابق باشگاه استقلال تهران و تیم ملی ایران، رسما از فوتبال خداحافظی کرد. او پیش از بازگشت به ایران برای چند سالی در قطر به فوتبال پرداخت.

  جباری در گفت‌وگو با روزنامه خبر ورزشی که امروز چهارشنبه منتشر شد، گفته است:« در تمام سال‌هایی که فوتبال بازی می‌کردم کمتر پیش آمده بود که بتوانم زمان کافی در کنار خانواده داشته باشم از همین رو وقتی شرایط جدید برایم رقم خورد سبب خیر شد تا بیشتر به خانواده ام برسم و الان هم هدفم این است که در کنار همسر و دو فرزندم زندگی آرامی را تجربه کنم که فکر می کنم این اتفاق در بهترین فرصت رخ داد چون فرزندانم الان بیشتر از هر زمان به حضور در کنارم نیاز دارند».

  این بازیکن پرحاشیه فوتبال ایران ادامه داد:« وقتی در فوتبال هستی مدام در دیدها باقی می‌مانی اما وقتی دور باشی از یادها می‌روی. برای من شرایطی رقم خورد که نتوانستم به آن چه آرزو داشتم برسم و خداحافظی‌ام از فوتبال با پیراهن تیم محبوبم رقم بخورد اما هر چه بود اتفاق افتاد و الان هم دیگر خیلی دیر شده که بخواهم دوباره به فوتبال فکر کنم چون دیگر شرایط آمادگی جسمانی ام جواب نمی دهد که بازی کنم».

  شماره هشت استقلال در ادامه با اشاره به مصدومیت های زانو تصریح کرد:« دروغ چرا در این سال ها خیلی از زانوهای مصدومم کار کشیدم و به این پاها مدیونم چون در مواقعی به داد من رسیدند که انصاف نبود این قدر به آنها فشار بیاورم. الان زمان استراحت دادن به زانو و پاهایم رسیده و بهترین فرصت است تا اعلام بازنشستگی کنم».

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران