فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • اعضای تیم ملی کدام کشور مجبور شدند در خیابان‌های تونس بخوابند؟

  منبع: دبی.العربیه نت فارسی

  اعضای تیم ملی راگبی زیمبابوه پس از مشاهده هتل محل اقامت خود که بر اساس تصاویر منتشر شده، بسیار نامناسب برای اقامت بود، مجبور شدند شب را تا صبح در خیابان‌ها بخوابند. شهر باجه که قرار بود رقابت‌های راگبی در آنجا برگزار شود، 105 کیلومتر از پایتخت تونس، دور است.

  بر اساس گزارش‌های رسانه‌ای، تیم ملی راگبی زیمبابوه، قرار بود روز دوشنبه گذشته را در هتل شهر باجه سپری کنند اما امکانات نامناسب این هتل، بازیکنان و مسئولان این را، خوابیدن در خیابان را به اقامت در این هتل مجبور کرد.

  یکی از بازیکنان، تصویری از حمام را منتشر کرد که نشان می‌دهد، هیچ توجهی به محل اقامت تیم ملی زیمبابوه نشده است.

  در ویدیوی دیگری، که العربیه.نت آن را پخش می‌کند، نشان می‌دهد که 15 بازیکن تیم زیمبابوه، هنگام ورود، توسط مقامات فرودگاه باجه تونس از آنها خواسته شده عوارض را که بالغ بر 23 دلار برای هر نفر است، بپردازند. آنها که ظاهرا توانایی این پرداخت این مبلغ را نداشتند، برای شش ساعت در فرودگاه معطل بودند.

  کاپیتان تیم ملی راگبی زیمبابوه Denford Mutamangira این خبر را به رادیو Capitalk FM گزارش کرده است.همچنین کازیمبی کازیمبی وزیر ورزش زیمبابوه نیز، همین خبر را تأکید کرده و گفته که مسئله عوارض، با دخالت سفیر این کشور در تونس و پس از پرداخت 700 دلار حل شد. او گفت که مقامات کشور میزبان گفته بودند که مسائل فرودگاه و ورود و خروج بازیکنان را پیش از سفر حل کرده بودند.

  او افزود که بازیکنان روز دوشنبه، توانسته‌اند تنها دو ساعت بخوابند، و انتظار داشتند که بتوانند در هتل این کم خوابی را جبران کنند اما زمانی که به آنجا رسیدند، مشاهده کردند که محلی که برای آنها تعیین شده، هیچ گونه امکانات رفاهی ندارد و کاملا نامناسب برای اقامت است.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران