.
.
.

انتقاد مارادونا از داماد سابقش و عضو تیم آرژانتین: او نمی‌تواند 90 دقیقه بازی کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

دیگو مارادونا، اسطوره فوتبال جهان از سرخیو اگوئرو، همسر سابق دخترش که به همراه تیم ملی آرژانتین در جام جهانی 2018 روسیه شرکت دارد، انتقاد کرد و گفت که او نمی‌تواند 90 دقیقه بازی کند.

مارادونا که از نزدیک، مسابقات تیم ملی کشورش در روسیه را دنبال می‌کند، در گفت‌وگو با برنامه تلویزیونی دی لا مانو دل دییز، افزود: «اگر در بازی آینده، اگوئرو را از ابتدا وارد زمین کنیم، او را تا پایان رقابت‌ها از دست خواهیم داد».

اگوئرو که تنها گل آرژانتین در بازی با ایسلند را به ثمر رساند چند سال پیش از جیانینا، دختر ماردونا جدا شد. ثمره ازدواج آن دو پسری به نام بنجامین است.

مارادونا از خورخه سامپائولی مربی تیم ملی آرژانتین خواست که در بازی آینده، تغییراتی در تیم انجام دهد. بازی آینده تیم ملی آرژانتین روز پنج‌شنبه (فردا) در برابر کرواسی خواهد بود. در پی تساوی آرژانتین با ایسلند، سامپائوله با انتقادات شدیدی روبرو شد.

ماردونا درباره بازی آینده تیم ملی کشورش گفت: «امیدوارم تغییراتی صورت گیرد. آرژانتین باید به مسیر خود ادامه دهد، ما عاشق بافون هستم».

اسطوره فوتبال جهان که در سال 1986، تیم آرژانتین را برای دست‌یابی به جام جهانی رهبری کرده بود افزود: «کلید پیروزی در بازی دادن کریستیان بافون مهاجم بوکاجونیورز در کنار گوانزالو هیگواین نهفته است».

این دو بازیکن در بازی با ایسلند تنها در نیمه دوم به بازی آمدند.