فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • مصر بدون محمد صلاح به اروگوئه باخت

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  در دومین بازی جام جهانی 2018، در دومین بازی گروه اول تیم ملی فوتبال اروگوئه توانست با نتیجه یک بر صفر مصر را در غیاب محمد صلاح شکست دهد.

  بازی دو تیم مصر و اروگوئه روز جمعه 15 ژوئن 2018 در ورزشگاه اکاترینبرگ برگزار شد. دو تیم به همراه روسیه میزبان بازی‌ها و پادشاهی عربی سعودی در گروه اول جام جهانی قرار دارند. بازی پیشین این گروه که پنج‌شنبه 14 ژوئن میان سعودی و روسیه برگزار شد، با حساب 5 بر صفر به سود میزبان به پایان رسید.

  دیدار مصر و اروگوئه تا یک دقیقه مانده به پایان مسابقه بدون گل پیش رفت ولی در دقیقه 89 خوزه ماریا خیمنز روی ارسال کارلوس سانچز که در دقیقه 58 به جای ناهیتان ناندز به میدان آمده بود، با ضربه سر به گل رسید.

  اسکار تابارز مربی تیم ملی اروگوئه در آغاز بازی فرناندو موسلرا، خوزه ماریا خیمنز، دیگو گودین، گیرمو وارلا، مارتین کاسرس، ماتیاس وچینو، رودریگو بنتانکور، ناهیتان ناندز، جورجیان دی آراسکائتا، لوئیس سوارز و ادینسون کاوانی را به میدان فرستاد. در سوی مقابل هکتور کوپر، مربی آرژانتینی تیم ملی مصر بازی را با ترکیب محمد الشناوی، علی جبر، احمد حجازی، احمد فتحی، محمد عبدالشافی، محمد الننی، طارق حامد، عمر واردا، محمود ترزگه، عبدالله السعید و مروان محسن آغاز کرد.

  قضاوت این بازی را بیورن کویپرس از هلند بر عهده داشت و ساندر فن روکل، اروین زنیسترا و میلوراد مازیچ از صربستان او را در امر قضاوت یاری می‌کردند. دنی ماک‌کلی از کوراسائو نیز کمک داور ویدئویی این بازی بود.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران