.
.
.

رسانه‌های مراکش ساعاتی پیش از رویارویی با ایران

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

اکثر رسانه‌های مراکشی، صفحات ویژه‌ای را برای جام‌جهانی 2018 باز کرده‌اند. وب‌سایت های روزنامه‌ها نیز امروز تیترهای نخست خود را درباره صف‌آرایی تیم معراف به «شیران اطلس» در برابر تیم ملی ایران اختصاص داده‌اند.

وبسایت روزنامه «المنتخب» در گزارشی آورده است :« یک خبر‌نگار ایرانی از هروه رنار سرمربی مراکش درباره حکیم زیاش و قضیه اختلافش با سرمربی پرسیده است. این خبرنگار ایرانی ظاهرا اخبار تیم ملی مراکش را به خوبی دنبال نمی‌کند. رنار به خبرنگار با تبسم جواب داد:« اختلاف مربوط به گذشته است. اکنون بهترین شرایط را داریم. زیاش جایگاه خاص خود را دارد و کسی درباره استعداد وی نمی‌تواند شک کند».

وب‌سایت روزنامه «المغرب الیوم» نیز با این عنوان گزارش خود را آغاز کرده است:« رنار نقاط ضعف و قوت تیم ملی ایران را می‌شناسد».

این روزنامه افزود: سرمربی تیم ملی مراکش، تمام نقاط ضعف و قوت ایران را بررسی کرد و امروز با نگاهی واضح به سراغ حریف خود خواهد رفت».

روزنامه «همس‌نیوز» نیز با تیتر «شیرها در روسیه؛ 40 هزار هوادار در ورزشگاه». نوشته است که تیم ملی مراکش، پس از روسیه، بیشترین هواداران را در این رقابت‌ها دارد.

شب گذشته، شبکه بی ان سپورت گزارش داد که بیش از پنجاه درصد ورزشگاه شصت هزار نفری سن پترزبورگ از هواداران مراکشی پر خواهد شد. گفته می‌شود که بیش از40 هزار تماشاگر مراکشی، برای تشویق تیم ملی کشورشان، راهی روسیه شده‌اند.

روزنامه «العمق» به نقل از سفیر مراکش در روسیه گفته که 42665 شهروند این کشور، وارد روسیه شدند و امروز تیم ملی کشورشان را تشویق خواهند کرد.

دیدار تیم‌های ملی مراکش و ایران از گروه دو جام‌جهانی 2018 روسیه، امروز جمعه پانزدهم ژوئن، ساعت 16 به وقت لندن و 19:30 به وقت تهران برگزار خواهد شد.