.
.
.

«لغزش زبانی» که آینده سوارز را در بارسلونا با خطر روبرو خواهد کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

یک لغرش زبانی از سوی لوییس سوارز ستاره اروگوئی بارسلونا، احتمالا به قیمت از دست دادن جایگاه این بازیکن یا نیمکت نشینی او در این تیم ختم شود.

به گزارش العربیه، سوارز در یک گفت‌وگوی رادیویی فاش کرد که «آنتوان گریزمن» بازیکن فرانسوی آتلتیکومادرید از فصل آینده، در بارسا خواهد بود.

بارسلونا پیش از این بارها، برخلاف گزارش‌های رسانه‌ای، هر گونه گفت‌وگو با گزیزمن یا قرارداد با وی را نفی کرده بود. رسانه‌های اسپانیایی گفته بودند که جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا، برای فسخ قرارداد گریزمن، 100 میلیون یورو، هزینه کرده است.

از سوی دیگر، آتلتیکومادرید نیز گفته که برای مجازات بارسلونا، به فیفا روی خواهد آورد چرا که بارسا حق گفت‌وگوی مستقیم با گریزمن بدون حضور نمایندگان باشگاه آتلتیکو را ندارد.

اما سوارز در گفت‌وگو با «رادیو رینکون» اروگوئه، گفته است:« بارسلونا با آوردن گریزمان، کار خوبی انجام داد. این باشگاه خواهان حضور ستارگان است، همچنانکه پیشتر، عثمان دمبلی و فیلیپ کوتینیو را جذب کرد. گریزمان بازیکن جهانی است که سالهاست بازی‌های درخشانی را از او دیده‌ایم».

او افزود:« گریزمان برای کسب لقب‌هایی که هر بازیکنی به دنبال آنهاست، با بارسلونا آمده است».

این در حالی است که رسانه‌های اسپانیایی، بر این باورند که حضور گریزمان در بارسلونا، به معنی کاهش نقش سوارز در این تیم یا نیکت نشینی وی خواهد بود، بویژه آنکه ستاره اروگوئه‌ای در آستانه سی و دو سالگی و گریزمن تنها 27 ساله است.

خط حمله بارسلونا، اکنون، از لیونیل مسی، عثمان دمبلی(20 ساله) است و پیش‌بینی می‌شود که نیمکت نشینی سوارز در صورت حضور گریزمن، در مقایسه با دو نفر نخست‌، بیشتر است.

سوارز در تابستان 2014، از لیورپول به بارسلونا رفت. او طی این مدت، 150 گل برای این تیم به ثمر رساند.