.
.
.

ونگر: من ناراحت و به شدت ناامیدم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

پس از باخت یک بر صفر تیم آرسنال، در برابر آتلتیکومادید، آرسن ونگر، سرمربی تیم انگلیسی، به شدت ابراز ناراحتی و ناامیدی کرده است.

ونگر شب گذشته، به دست دییگو کوستا مهاجم آتلتیکومادرید که تنها گل شب گذشته را به ثمر رساند، متوقف شد تا مربیگری مرد فرانسوی در لیگ‌های اروپا، در عدد 250 بازی متوقف شود.

به گزارش العربیه، مربی آرسنال، در کنفرانس خبری پس از بازی گفت:« من بسیار ناراحتم و به‌شدت ناامیدم».

او افزود:« پذیرفتن اینکه از رقابت خارج شوی، بسیار سخت است. این امر ناراحت کننده است. من بسیار اندهگینم. متاسفانه باید با این مورد ساخت. فوتبال می‌تواند بسیار بی‌رحم باشد. در بسیاری موارد هم بسیار زیباست اما این بار درد بسیار شدید است».

شکست شب گذشته، پرونده مربیگری ونگر با آرسنال انگلستان را بدون دست‌یابی به قهرمانی در قاره اروپا، بست. او در 21 سال مربیگری خود، 3 بار آرسنال را به قهرمانی لیگ برتر انگلستان رساند. همچنین 7 بار جام حذفی این کشور را کسب کرد.

ونگر چندی پیش اعلام کرده بود که آرسنال را در آخر این فصل ترک خواهد کرد. او اشاره کرد که اعلام زمان ترک آرسنال، تصمیم وی نبوده است.

مربی فرانسوی، در پاسخ به این سوال که آینده‌اش چه خواهد بود، گفت که حتما به مربیگری فوتبال ادامه خواهد داد اما شاید بعد از یک استراحت کوتاه.