فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • لیورپول پس از 11 سال، از دروازه رم به فینال راه یافت

  منبع: دبی - العربیه فارسی

  تیم لیورپول انگلستان، شامگاه چهارشنبه دوم ماه مه، به رغم شکست سنگین 4-2 در برابر آس‌رم ایتالیا، به فینال لیگ قهرمانان اروپا را یافت.

  بازیکنان آس‌رم که در دیدار رفت 5-2 شکست خورده بودند، در دیدار امشب تلاش زیادی برای جبران نتیجه انجام دادند اما با اختلاف یک گل، از رسیدن به بازی نهایی چمپیونزلیگ، بازماندند.

  در دقیقه نهم، پاس اشتباه هافبک بلژیکی تیم آس‌رم، به یک ضد حمله خطرناک برای لیورپول منجر شد و در نهایت این سادیو مانه بود که در موقعیتی تک به تک، دروازه‌بان برزیلی رم، را باز کرد.

  آس‌رم تنها شش دقیقه بعد به گل مساوی رسید، روی یک ارسال به محوطه جریمه لیورپول، توپ در رفت و برگشت به دژان لوورن رسید و او هم توپ را محکم دفع کرد اما توپ در برخورد به جیمز میلنر برگشت و وارد دروازه شد تا نتیجه مساوی شود.

  قرمزها در دقیقه 24 توانستند روی ضربه کرنر، به گل دوم برسند. مدافع رم در تلاش برای دفع توپ، ضربه اش را به سمت دروازه زد و جورجینیو واینالدوم که با آلیسون تک به تک شده بود، با ضربه سر گل دوم لیورپول را به ثمر رساند.

  در نیمه دوم که انتظار می‌رفت تیم لیورپول، بازی ساده‌ای پیش روی خود داشته باشد، به ترتیب در دقیهق 52، 86 و 90 سه گل خورد تا نتیجه در پایان 4-2 شود و لیورپول به فینال ره یابد.

  لیورپول دیدار نهایی را در مقابل رئال مادرید اسپانیا در بیست وهفتم ماه مه جاری در کییف پایتخت اواکراین برگزار خواهد کرد.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران