فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • شرط رونالدو برای ادامه کار با رئال.. جذب صلاح و فراموش کردن نیمار

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید، برای ادامه کار با باشگاه اسپانیایی، درخواست‌هایی کرده از جمله جذب محمد صلاح گلزن لیورپول و به فراموشی سپردن نیمار ستاره بزریلی پاری‌سن ژرمن فرانسه.

  به گزارش العربیه.نت، فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید، جهت بهبود قرارداد رونالدو، از جمله افزایش حقوق وی، با این بازیکن دیدار کرده است. یکی از درخواست‌های رونالدو، برابر کردن حقوقش با لیونل مسی ستاره بارسلونا است.

  رسانه‌های اسپانیا گزارش دادند که رونالدو به شرط جذب بازیکن خوب به رئال، ادامه بازی در این تیم را پذیرفته است.

  رونالدو درخواست کرده که محمد صلاح بازیکن لیورپول و نیز داوید دخیا دروازه‌بان اسپانیایی منچستریونایتد، به رئال جذب و شماری از بازیکنان کنونی که درخشش خوبی نداشته‌اند، اخراج شوند.

  روزنامه اسپانیایی «دیاریو گل»، کریستیانو بر این باور است که خط هجومی آینده رئال مادرید را اسنسیو در جناح چپ، صلاح در راست و خود وی در نوک حمله، تشکیل خواهند داد. این بدان معنی است که روزهای گری بل وکریم بنزما، در رئال مادرید، به پایان رسیده است.

  رونالدو همچنین از پرز خواسته است که زین الدین زیدان، به رهبری تیم کهکشانی‌ها ادامه دهد. روابط ستاره پرتغالی و زیدان، همواره بسیار خوب بوده است. زیدان در همه شرایط توانسته است تیم رئال را به خوبی رهبری کند.

  پیش از تبدیل شدن صلاح به بازیکنی برتر در لیگ انگستان و درخشش فوق‌العاده در لیگ قهرمانان اروپا، گزارش‌هایی درباره احتمال انتقال نیمار به رئال مادرید منتشر می‌شد اما اکنون اکثر تیم‌های اروپایی از جمله رئال مادرید، خواهان جذب بازیکن مصری هستند.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران