فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • تساوی نفس‌گیر، رئال را به فینال لیگ قهرمانان اروپا رساند

  منبع: دبی - العربیه فارسی

  دیدار تیم‌های رئال مادرید اسپانیا و بایرن‌مونیخ آلمان، از سری مسابقات نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا با تساوی 2-2 به پایان رسید. این نتیجه کهکشانی‌ها را به فینال این رقابت‌ها منتقل کرد.

  شاگردان زین الدین زیدان که در دیدار رفت 2-1 بایرن را شکست داده بودند، در دیدار امشب هم توانستند به یک تساوی باارزش برسند و بار دیگر راهی دیدار نهایی شوند.

  بایرن مونیخ در این دیدار بیش از حد تصور درخشید و می‌توانست با تنها یک گل دیگر، به جای رئال به فینال برسد.

  کریم بنزیما دروازه بایرن‌مونیخ را هدف قرار می‌دهد کریم بنزیما دروازه بایرن‌مونیخ را هدف قرار می‌دهد

  این تیم تنها سه دقیقه از بازی گذشته بود که توسط «جاشوا کیمیچ» به گل نخست بازی رسید.

  کریم بن‌زما ستاره این دیدار بود. او در این بازی، دو گل رئال مادرید را به ثمر رساند.

  در دقیقه 11 ارسال عالی مارسلو مدافع چپ رئال، روی تیر دوم به کریم بنزما رسید و او هم با یک ضربه سر تماشایی، کار را به تساوی کشید.

  در نیمه دوم این بار رئال مادرید پیش افتاد. تنها یک دقیقه از نیمه دوم سپری شد که روی پاس رو به عقب کورنتین تولیسو اولریش دروازه‌بان بایرن در دفع توپ اشتباه کرد و بنزما دروازه خالی را به راحتی باز کرد.

  بایرن که با این نتیجه، بازی را باخته می‌دید، سرانجام در دقیقه 63 توسط خامس رودریگز، به گل تساوی رسیدند تا بازی تا آخر با نتیجه 2-2 باقی بماند و رئالی‌ها صعود به بازی نهایی را در خانه جشن بگیرند.

  روز چهارشنبه، دو تیم لیورپول انگلستان و آس رم ایتالیا، با میزبانی رم، پیگیری خواهد شد تا تیم دوم دیدار فینال که در کییف پایتخت اوکراین برگزار خوهد شد، مشخص شود.

  تبلیغات