فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • گلباران در آنفیلد: لیورپول 5 آث رم 2

  منبع: دبی-العربیه.نت

  دو تیم لیورپول انگلیس و آث‌ رم ایتالیا روز سه‌شنبه 24 آوریل 2018 در دیدار رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا در وزشگاه آنفلید لندن به مصاف هم رفتند و تیم میزبان توانست با نتیجه پرگل 5 بر 2 میهمان خود را شکست دهد.

  محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول که با 31 گل زده در 33 بازی در صدر گلزنان لیگ برتر انگلیس قرار دارد و در روزهای گذشته به عنوان بازیکن سال این کشور انتخاب شد، توانست در در دقیقه 34 با یک ضربه دیدنی از گوشه محوط جریمه، لیورپول را پیش بیاندازد.

  محمد صلاح در دقیقه 45 و پیش از پایان نیمه اول نیز بار دیگر تور دروازه آث رم را لرزاند تا لیورپول نیمه اول را با حساب 2 بر صفر از حریف خود ببرد.

  دقایقی پس از شروع نیمه دوم و در دقیقه 56 سادیو مانه گل سوم لیورپول را به ثمر رساند. پروبرتو فیرمینو در دقایق 61 و 69 گل‌های چهارم و پنجم لیورپول را ثبت کرد تا میزبان با نتیجه شگفت‌آور پنج بر صفر پیش افتد. بازیکنان آث رم در ادامه بازی توانستند دو گل از گل‌های خورده را جبران کنند. ادین ژکو در دقیقه 81 و دیه‌گو پروتی در 85 برای آث رم گل زدند. دیه‌گو پروتی در دقیقه 56 به جای جوان جسوس به میدان آمده بود.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران