.
.
.

محمد صلاح بهترین بازیکن برای فصل لیگ برتر انگلیس انتخاب شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

مسئولان لیگ برتر انگلیس «محمد صلاح» را به عنوان بهترین بازیکن سال انتخاب کردند.

در آستانه پایان لیگ برتر انگلیس، مانند گذشته برترین بازیکن سال با رای بازیکنان انتخاب شد که در آن «محمد صلاح» بازیکن مسلمان و مصری لیورپول توانست این عنوان را کسب کند.

صلاح اکنون با 31 گل زده در 33 بازی در صدر جدول گلزنان لیگ برتر انگلیس قرار دارد و توانست بالاتر از کوین دی بروین و هری کین عناون برترین بازیکن فصل را به دست بیاورد تا مزد بازیهای خوب این فصل خود را گرفته باشد.

محمد صلاح 3 بازی دیگر همراه لیورپول در پیش دارد تا بتواند رکورد گلزنی لوئیس سوارس، آلن شیرر و کریستیانو رونالدو را بشکند و به نام خود ثبت کند.

این بازیکن همچنین در این ماه یک رکورد دیگر را نیز به نام خود کرد و توانست به اولین بازیکن در تاریخ لیگ برتر تبدیل شود که در یک فصل 3 بار توانست عنوان بهترین بازیکن ماه لیگ جزیره را به دست بیاورد.

همچنین لروی سانه آلمانی از منچسترسیتی به عنوان بهترین بازیکن جوان سال لیگ برتر انگلیس انتخاب شد.

گفتنی است که محمد صلاح، مهاجم گلزن و مصری تیم فوتبال لیورپول انگلیس عنوان برترین بازیکن سال 2017 قاره آفریقا را از آن خود کرده بود.

پیشتر شبکه اطلاع رسانی "بی بی سی" که همه ساله بهترین بازیکن سال قاره آفریقا را انتخاب می کند در سال جاری میلادی نیز اقدام به انتخاب بازیکن برتر فوتبال این قاره کرد که درنهایت، محمد صلاح مصری که این فصل عملکرد فوق‌العاده‌ای در تیم لیورپول داشته و با زدن 13 گل درصدر جدول گلزنان لیگ برتر انگلیس قراردارد با پشت سرگذاشتن پیرامریک اوبامیانگ، سادیو مانه، نبی کیتا و ویکتور موزس، به عنوان بهترین بازیکن قاره آفریقا انتخاب شد.

ریاح محرز، بازیکن الجزایری تیم لسترسیتی انگلیس سال گذشته این عنوان را به دست آورده بود.