مربی اسپانیا پس از شکست سنگین آرژانتین: انتظار چنین نتیجه‌ای را نداشتم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

شکست سنگین شش بر یک آرژانتین در برابر اسپانیا را هیچ‌کس حتی یولن لوپتگی سرمربی تیم ملی این کشور، پیش‌بینی نمی‌کرد.

به گزارش روزنامه اسپانیایی «مارکا» سرمربی تیم ملی فوتبال این کشور پس از پیروزی قاطع برابر آرژانتین گفته که انتظار چنین نتیجه‌ای را نداشته است.

تیم ملی فوتبال اسپانیا شب گذشته در دیداری دوستانه به مصاف آرژانتین رفت و توانست با نتیجه 6 بر یک به پیروزی برسد. اسپانیا در گروه سوم جام جهانی 2018 روسیه، در کناری تیم‌های ایران، مراکش و پرتغال قرار دارد.

لوپتگی در نشست خبری بعد از بازی گفت: «از عملکرد تیم راضی هستم و بسیار خوشحالم که این پیروزی بزرگ را به دست آوردیم اما باید اعتراف کرد که چنین دیدارهایی با بازی‌های جام جهانی بسیار متفاوت است. آرژانتین چند بازیکن سرشناس خود را در اختیار نداشت».

او در ادامه گفت: «نمی‌توان این نتیجه را باور کرد. انتظار پیروزی با چنین نتیجه‌ای را نداشتم. خوشحالم که با ارائه یک بازی خوب به پیروزی رسیدیم و امیدوارم که بتوانیم در جام جهانی هم این‌گونه ظاهر شویم هر چند که در روسیه شرایط متفاوت خواهد بود. خوشحالی واقعی در جام جهانی خواهد بود و الان نباید به خاطر چنین پیروزی‌هایی مغرور شد. من به بازیکنانم ایمان دارم و آنها به خوبی دستورات تاکتیکی را در میدان اجرا کردند».

لوپتگی درباره ایسکو که سه گل از شش گل را به ثمر رساند گفت: «چیز جدیدی برای گفتن درباره ایسکو ندارم. تنها می‌توانم بگویم که از درخشش او خوشحالم. ایسکو در تیم ملی فوتبال اسپانیا احساس راحتی و خوشحالی دارد و همین باعث می‌شود که بدرخشد. اعتماد به نفس را خود بازیکن به دست می‌آورد نه این که مربی به او بدهد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید