هوادار انگلیسی عاشق فوتبال مغازه‌اش را به نام محمد صلاح تغییر داد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

رسانه‌های بریتانیایی روز یکشنبه 25 مارس، گزارش دادن که یکی از هواداران تیم فوتبال لیورپول انگلیس، نام مغازه فروش دخانیات خود را به محمد صلاح تغییر داد.

به گزارش مجله بریتانیایی Anfield Express نام این مغازه Country Road Discount Store بود اما چند روز پیش صاحب آن به خاطر عشق به محمد صلاح، تصمیم گرفت نام آن را به Mohamad Salah Smoker Paradise ( بهشت دخانیات محمد صلاح) تغییر داد. صلاح در اولین فصل بازی خود در لیورپول، 36 گل به ثمر رساند و 10 گل ساخت.

صاحب این مغازه Adam Banjy تغییر نام مغازه‌اش را، اعلام هواداری از محمد صلاح خوانده است. روزنامه Liverpool Echo در گزارشی گفته که این تغییر تنها محبوبیت محمد صلاح بازیکن مصری را نشان می‌دهد.

همچنین یکی از رستوران‌های لیورپول به هواداران این تیم قول داده در روزهای که محمد صلاح گلزنی می‌کند، برای ساعاتی، غذای مجانی تقدیم خواهد کرد.

محمد صلاح پس از انتقال به تیم لیورپول انگلیس، نه تنها میان هواداران این تیم، بلکه نام وی به عنوان یکی از بهترین بازیکنان کنونی جهان مطرح شد.

او سال گذشته با 37 میلیون یورو، از تیم رم ایتالیا، به لیورپول پیوست و هم اکنون با 28 گل زده، در صدر گلزنان لیگ برتر انگلیس قرار دارد.

برخی قیمت کنونی بازیکن مصری را بیش از 145 میلیون یورو برآورده می‌کنند. همچنین بسیاری از رسانه‌های اسپانیایی و انگلیسی نیز، از احتمال انتقال این بازیکن به رئال مادرید، سخن به میان آورده‌اند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید