ستاره سابق انگلیس «پایان کار» محمد صلاح را پیش‌بینی کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ایان رایت ستاره سابق فوتبال انگلیس، در مقاله‌ای نوشته که پایان کار محمد صلاح با تیم لیورپول، شبیه فلیپ کوتینیو بازیکن سابق این تیم خواهد بود که با مبلغ 200 میلیون دلاری راهی بارسلونا شد.

رایت در مقاله‌ای که در روزنامه بریتانیایی «سان» به چاپ رسید، اظهار نگرانی کرده که یک بار دیگر هواداران فوتبال انگلیس، شاهد انتقال یکی از ستاره‌های لیورپول به باشگاه‌های اسپانیا باشند.

کوتینیو طی دو سال گذشته، با بازی‌های خوب خود در لیورپول، مورد توجه دیگر تیم‌ها قرار گرفت و در نهایت به رغم تلاش تیم انگلیسی برای نگه داشتنش، به بارسلونای اسپانیا رفت.

رایت نوشت:« سوال این نیست که صلاح به بازی‌های خوبش ادامه می‌دهد یا خیر؟ چرا که یقینا جواب این سوال :بله است. اما سوال اصلی این است که صلاح با پیراهن لیورپول خواهد درخشید یا رئال مادرید؟

او در مقاله‌اش افزود:« آیا در بازسازی تیم رئال مادرید، صلاح در رأس درخواست‌های این تیم نخواهد بود؟» رایت پیش‌بینی کرد که لیورپول برای باقی ماندن ستاره مصری خود خواهد جنگید اما تحقق این امر بسیار سخت خواهد بود.

گفتنی است که فلیپ کوتینیو در حدود سه ماه پیش، پس از کشمکش‌های زیاد در پایان با مبلغ 200 میلیون دلار از لیورپول، راهی بارسا شد.

محمد صلاح، در حالیکه اولین فصل خود را در لیورپول می‌گذراند، هم‌اکنون با 28 گل زده، در صدر جدول گلزنان لیگ برتر انگلیس قرار دارد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید