دروازه‌بانی که رئال مادرید برای جذبش 60 میلیون یورو پیشنهاد کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

یک رسانه ایتالیایی فاش کرد که باشگاه رئال مادرید اسپانیا، برای جذب الیسون بکر دروازه‌بان برزیلی رم ایتالیا، در فصل نقل و انتقالات تابستان آینده، 60 میلیون یورو، پیشنهاد کرده است.

روزنامه ایتالیایی «کورویری دیلو سپورت» روز چهارشنبه 21مارس گزارش داد که باشگاه اسپانیایی، همچنین به دروازه بان برزیلی پیشنهاد داده، برای هر فصل، پنج میلیون یورو به این بازیکن اختصاص خواهد داد.

بر اساس این گزارش، مقامات رئال مادرید به شدت تلاش می‌کنند، دروازه‌بان رم ایتالیا را برای پنج سال، به کهکشانی‌ها جذب کنند تا اشتباه سال گذشته برای انتقال کیبا اریزابالاگا، دروازه‌بان23 ساله اتلتیک بیلبائو، تکرار نشود.

الیسون بکر، (25 ساله) پس از شنیدن پیشنهاد رئال مادرید برای جذب وی به این تیم، اظهار خوشحالی کرده و به روزنامه برزیلی «گلوبوسپورت» گفته است: «پس از شنیدن این خبر، احساس پیشرفت کردم، اعتماد بنفس بیشتری یافتم و هواداران نیز از من رضایت بیشتری دارند».

رئال مادرید، همچنین خواهان جذب تیبو کورتوا، دروازه‌بان چلسی انگلیس است اما گزینه نخست کهکشانی‌ها، همان بکر برزیلی خواهد بود. او در رقابت‌های یک چهارم نهایی لیگ قهرنانان اروپا که در جریان آن، رم ایتالیا حریف بارسلونا خواهد بود، بیش از پیش، زیر نظر کارشناسان بویژه مقامات رئال مادرید خواهد بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید