ویسی به دلیل مشکلات مالی و مدیریتی از آبی‌های اهوازی استعفا داد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

عبدالله ویسی، بازهم از استقلال خوزستان تیمی که سه سال پیش، به همراه وی، به قهرمانی لیگ برتر ایران رسیده بود، استعفا داد تا آبی‌های اهوازی در آستانه سال جدید (شمسی) با بحران روبرو شوند.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان درباره استعفایش از این باشگاه گفت: «تا زمانی که سلطانی مدیرعامل این باشگاه است، با استقلال خوزستان همکاری نخواهم کرد».

او در پاسخ به این پرسش که احتمالا باشگاه با این تصمیم شما موافقت نخواهد کرد، گفت: «من دیگر سر تمرین استقلال حاضر نخواهم شد».

تا کنون هیچ استعفای کتبی از طرف عبدالله ویسی در ارتباط با استعفایش به دست باشگاه استقلال خوزستان نرسیده است.

ویسی اولین بار در گفت‌وگو با سایت ورزش سه از استفایش خبر داد و تاکید کرده که قصد داشته همه تلاش خود را برای حفظ تیم استقلال خوزستان در لیگ انجام بدهد؛ اما بیش از این نمی تواند در این باشگاه به کار خود ادامه دهد.

استقلال خوزستان، با 23 امتیاز، در میان سه تیم ته جدول قرار دارد و خطر سقوط به دسته یکم، به طور جدی این تیم را تهدید می‌کند.

این تیم که سه سال پیش به قهرمانی لیگ برتر رسیده بود، به دلیل مشکلات مالی، بیش از نود درصد بازیکنان اصلی خود را از دست داد و مجبور شد از بازیکنان گمنام در فصل جاری فوتبال ایران استفاده کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید