اعلام موفقیت آمیز بودن عمل پای نیمار

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

باشگاه پاری‌سن ژرمن فرانسه، روز یکشنبه چهارم مارس اعلام کرد که عمل جراحی پای نیمار دا سیلوا ستاره این تیم در یکی از بیمارستان‌های برزیل، با موفقیت انجام شده است.

نیمار پس از مصدومیت در بازی پاری‌سن ژرمن و المپیک ماری، روانه کشورش برزیل شد و پایش را به جراحان متخصص در یکی از بیمارستان‌های شهر ریودو ژانیرو سپرد.

پاری‌سن ژرمن در بیانیه‌ای گفته که روند بهبودی نیمار، از امروز توسط یک کادر ویژه باشگاه پاری‌سن ژرمن، آغاز خواهد شد.

نیمار با تشخیص پزشکان، قرار است پس از شش هفته، بار دیگر تحت معاینات پزشکی قرار گیرد تا مشخص شود که این ستاره، چه موقع به تمرینات تیم، باز خواهد گشت.

سخنگوی فدراسیون فوتبال برزیل، دقایقی پس از خروج نیمار از اتاق عمل در گفت‌وگو با خبرگزاری فرانسه، توضیح داد:« عمل جراحی تمام شد؛ نیمار اکنون در اتاقش است؛ همه چیز به خوبی می‌گذرد».

نیمار هفته پیش، در اواسط نیمه دوم بازی در مقابل پاری‌سن ژرمن فرانسه، پایش پیچید و به شدت مصدوم شد. او در پی این مصدومیت، فرصت حضور در مهمترین مسابقه پاری‌سن ژرمن در برابر رئال مادرید اسپانیا را از دست خواهد داد. این دو تیم، قرار است سه‌شنبه آینده (پس فردا)، رودروی هم قرار بگیرند.

بازی رفت پاری‌سن ژرمن فرانسه و رئال مادرید اسپانیا، 3-1 به سود رئال به پایان رسید، پاری‌سن ژرمن برای جبران این باخت و صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، باید رئال مادرید را با دو گل شکست دهد بدون اینگه گلی دریافت کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید