نیمار پایش را به تیغ جراحان برزیلی خواهد داد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

پدر نیمار ذا سیلوا، بازیکن برزیلی پاری‌سن ژرمن اعلام کرده که پسرش به دلیل مصدومیت اخیر، دست‌کم شش هفته، استراحت خواهد کرد.

در همین حال، باشگاه پاری‌سن ژرمن فرانسه گفته که نیمار به دلیل مصدومت در بازی این تیم و المپیک ماری، در یکی از بیمارستان‌های بزریل، عمل جراحی خواهد کرد.

به این ترتیب، تیم پاری‌سن ژرمن، در بازی برگشت مقابل رئال مادرید اسپانیا که روز سه‌شنبه آینده ششم مارس، در چارچوب مرحله یک یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار می‌شود، بدون نیمار خواهد بود.

پدر نیمار روز چهارشنبه به شبکه برزیلی «ای اس بی ان» گفت:« پاری‌سن ژرمن به خوبی می‌داند که در بازی آینده این تیم در برابر رئال مادرید، نخواهد توانست از وجود نیمار استفاده کند».

او افزود:« زمان درمان نیمار، شش تا هشت هفته، طول خواهد کشید».

در همین حال، نیمار نیز با انتشار تصاویری از پای مصدومش، در صفحه اینستاگرام خود در اشاره به غیبت خود در بازی آینده در برابر رئال مادرید گفت:« اگر نردبانی را در برابرت یافتی، نباید مشکلات شما را متوقف کند، تسلیم نشو و یاد بگیر جگونه از آن بالا بروی».

باشگاه پاری‌سن ژرمن نیز در بیانیه‌ای گفته که ستاره برزیلی این تیم، در آخر همین هفته، پایش را به تیغ جراحان کشورش خواهد سپرد.

اما باشگاه فرانسوی در بیانیه خود، اشاره‌ای به مدت زمان دوری نیمار از میدان فوتبال نکرده است.

نیمار در فصل تابستان گذشته، با یک قرار داد بی‌سابقه 222 میلیون یورویی، از بارسلونا، به پاری‌سن ژرمن رفت.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید