فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • خطر سقوط هواپیما؛ این بار از بیخ گوش بازیکنان استقلال خوزستان گذشت

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  شب گذشته (یکشنبه 25 فوریه)، یک هواپیمایی مسافربری مسیر تهران- اهواز که حامل بازیکنان استقلال خوزستان بود به علت دو نقص فنی پیاپی دو بار به فرودگاه بازگشت و بازیکنان را مجبور کرد بازگشت به خانه، اتوبوس را بر هواپیما ترجیح دهند .

  به گزارش رسانه‌های ایرانی اعضای تیم استقلال خوزستان پس از دیدار با پرسپولیس، از فردودگاه مهرآباد به سمت اهواز به پراز درآمدند اما با گذشت 30 دقیقه از حرکت پروازشان، هواپیما به دلیل تکان خوردن‌های شدید و نقص فنی به فرودگاه مبدا(مهرآباد) باز گشت.

  ورزش سه ساعاتی بعد از این اتفاق به مسافران اعلام می‌شود در صورت تمایل می‌توانند با اتوبوس راهی اهواز شوند یا صبر کنند تا مشکل فنی هواپیما برطرف شود که بخشی از بازیکنان استقلال خوزستان با اتوبوس و ماشین‌های شخصی به اهواز می‌روند، عده‌ای در تهران می‌مانند؛ ولی جمعی هم اعلام می‌کنند منتظر پرواز بعدی می‌مانند.

  حدود ساعت 20 یکشنبه شب اعلام می‌شود نقص فنی هواپیما برطرف شده و پرواز انجام می‌شود، اما مجددا با گذشت 20 دقیقه از پرواز دوم، هواپیما مشکل جدی‌تری پیدا می‌کند و در آستانه سقوط قرار می‌گیرد که به زحمت خلبان مجددا در فرودگاه مهرآباد فرود می‌آید.

  تعدادی از بازیکنان استقلال خوزستان که در این پرواز بودند، اعلام کردند مرگ را با چشمان خود دیده‌اند و اگر خلبان مهارت نداشت، مشخص نبود چه اتفاقی رخ می‌داد.

  برخی رسانه‌های ایرانی گزارش دادند، چند خانم که در این هواپیمای شرکت زاگرس بوده‌اند به دلیل بد شدن حال‌شان به اورژانس منتقل می‌شوند.

  هفته گذشته، سقوط هواپیما شرکت آسمان در مسیر تهران- یاسوج، به مرگ همه 63 سرنشین این هواپیما منجر شد.

  دو روز پیش سایت تابناک گزارش داد که یک پرواز دیگر در مسیر تهران- یاسوج مجبور به فرود اضطراری شد؛ پروازی که حامل وزیر راه و شهرسازی و هیات همراه وی بود.

  روز شنبه هواپیمای BAE ۴۶۲ شرکت هواپیمایی آسمان که از تهران به یاسوج پرواز می‌کرد، به دلیل بدی هوا مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه شیراز شد. پروازی که از جمله سرنشینان آن، عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی و هیات همراه وی بودند.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران