.
.
.

ستاره رئال مادرید زیدان را تهدید کرد: همه حقایق را فاش می‌کنم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

دنی سبایوس، بازیکن رئال مادرید اسپانیا، زین‌الدین زیدان، مربی این تیم را تهدید کرده که اگر برخوردش را با وی عوض نکند، همه چیز را فاش خواهد کرد.

به گزارش روزنامه «دیاریو گل» بازیکن (21 ساله) رئال مادرید، روز چهارشنبه، پس از مدت‌ها باقی ماندن در نیمکت ذخیره، در آخرین بازی این تیم در برابر لگانس، تنها ۳۰ ثانیه وارد زمین شد.

پیش‌بینی می‌شد که سبایوس، به دلیل غیبت اکثر بازیکنان رئال مادرید، به عنوان بازیکن اصلی، در برابر لگانس، وارد زمین شود، اما باز هم، با نظر زیدان، در نیمکت نشین شد و تنها در ثانیه‌های آخر وارد زمین شد.

سبایوس، پیشتر به برخی نزدیکان خود گفته بود که اگر زیدان به عنوان مربی رئال مادرید باقی بماند، تصمیم گرفته، این تیم را ترک کند. او در نقل و انتقالات زمستانی گذشته، تصمیم داشت به عنوان بازیکن قرضی، به تیم سابق خود، یعنی رئال بتیس برود.

روزنامه «دیاریو گل» نوشته است: «سبایوس می‌داند که فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید، او را به خاظر زیاد کردن بازیکنان اسپانیایی در از بارسلونا، ربود اما به خوبی می‌داند که زیدان او را نمی‌خواهد».

سیبایوس به زیدان گفته است:« اگر برخودرت را با من تغییر ندهی، من همه چیز، حتی تمرین دادن تیم را که آن را به کمک‌هایت واگذار کرده‌ای تا به پسرانت برسی، فاش خواهم کرد». بر اساس گزارش روزنامه اسپانیایی، ایسکو یکی از بازیکنانی است که از سیبایوس، دفاع کرده است.