فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • پیشنهاد عجیب آنری به نیمار برای خروج از سایه مسی

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  تیری آنری بازیکن سابق آرسنال انگلیس، گفته که انتقال نیمار به پی اس جی، نیمار را از سایه لیونل مسی، ستاره بارسلونا در نخواهد آورد.

  روزنامه اسپانیایی «آس» به نقل از آنری نوشته است:« «می‌گویند نیمار به این خاطر از بارسا جدا شد که از زیر سایه مسی خارج شود. نمی‌دانم واقعا اینطور است یا نه، چون از نظر من، همه فوتبالیست‌ها زیر سایه مسی قرار دارند و به نیمار توصیه می کنم که اگر قصد دارد از سایه مسی خارج شود، بهتر است ورزش خود را تغییر دهد».

  نیمار فصل گذشته، با یک قرارداد جنجالی 222 میلیون یورویی، از بارسلونا به پاری‌سن ژرمن رفت. برخی رسانه‌های جهان، گفته بودند که نیمار برای خروج از سایه مسی و به منظور رقابت با وی جهت کسب توپ طلای فوتبال جهان، به پاری‌سن ژرمن منتقل شده است. مسی تاکنون پنج بار توپ طلا را مال خود کرده است. همچنین رونالدو ستاره رئال مادرید نیز، با همین تعداد این جایزه را دریافت کرده است.

  این در حالی است که در صورت حذف پاری‌سن ژرمن از دور رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، توسط رئال مادرید، نیمار بار دیگر توپ طلایی را از دست خواهد داد.

  دو تیم رئال مادرید و پاری‌سن ژرمن هفته گذشته رودروی هم قرار گرفتند و در آن بازی، تیم فرانسوی با وجود استفاده از بازیکنان نظیر نیمار و کاوانی، با نتیجه 3-1 شکست خورد.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران