.
.
.

رونالدو: این بازیکن فورا باید رئال مادرید را ترک کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید اسپانیا، خوشحالی‌اش از پیروزی دلچسب 3-1 در برابر پاری‌سن ژرمن فرانسه را با یک درخواست از فلورنتینو پرز رئیس باشگاه کهکشانی‌ها، به پایان برد.

به گزارش روزنامه اسپانیایی «دیاریو گول» رونالدو از پرز خواسته که در پایان فصل، با هر قیمتی شده، ایسکو را به تیم دیگری بفروشد.

ایسکو در جریان بازی رئال مادرید و پاری‌سن ژرمن، در نیمه دوم در حالی‌که بازی یک بر یک بود، از بازی خارج شد و به جای وی، گرت بیل بازیکن ولزی، به زمین رفت.

این تعویض زین‌الدین زیدان، باعث شد تا سرعت بازی تیم رئال مادرید بیشتر شود و نتیجه به 3-1 به سود کهکشانی‌ها تغییر یابد.

روزنامه دیاریو گول گفته که رونالدو به رغم این‌که دو گل به ثمر رسانده اما به دلیل ایسکو، ناراحت از زمین بیرون رفت و به پرز گفته که این بازیکن را نمی‌خواهد در رئال مادرید ببیند. پرز نیز با رونالدو هم‌نظر شده و گفته که در پایان فصل ایسکو را خواهد فروخت.

بر اساس گزارش روزنامه اسپانیایی، رونالدو از این‌که ایسکو را در میان بازیکنان اصلی به جای گرت بیل دیده، ناراحت وارد زمین شد. رونالدو بر این باور است که ایسکو باعث کُند شدن بازی رئال شده و حضور بل نتیجه را به سود تیم اسپانیایی رقم زده است.

رونالدو پس از پایان بازی به نزدیکان خود گفت: «چه اتفاق می‌افتاد اگر بیل جزو بازیکنان اصلی بود، و ایسکو ذخیره باقی می‌ماند؟» او گفته که روزهای ایسکو در رئال مادرید پایان یافته و تابستان آینده باید این تیم را ترک کند.