.
.
.

مسی و سوارز به مربی: این بازیکن شایسته پوشیدن پیراهن بارسلونا نیست

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

لویس سوارز و هم‌تیمیش لیونل مسی، از ارنستو والورده مربی خود در بارسلونا خواسته‌اند که آندره گومز بازیکن پرتعالی این تیم را به دلیل «بازی‌های بدش» کنار بگذارد.

گومز در تابستان سال 2016 با 35 میلیون یوروی از والنسیا به بارسلونا پیوست. در قرارداد گومز آمده که در صورت کسب توپ طلایی یا قهرمانی بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا، والنسیا به 20 میلیون دیگر، دست می‌یابد.

گومز در دیدار مقابل والنیسا که در چارچوب نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا برگزار شد، بازیکن اصلی در زمین بود اما ظهور موفقی نداشت. تلویزیون پخش کننده این دیدار، بارها والورده مربی بارسلونا را به دلیل اشتباهات گومز در حالت عصبانی نشان داد. بازیکن پرتغالی در نیمه دوم با کوتینیو برزیلی تعویض شد. کوتینیو چند ثانیه بعد گل اول این دیدار را زد.

روزنامه اسپانیایی «دیاریو گول» در گزارشی گفته که سوارز و مسی، از مربی خود خواسته‌اند که گومز را کنار بگذارد. آنها به والورده گفته‌اند که گومز نه در دفاع خوب کار می‌کند و نه در کارهای هجومی موفق است. همچنین تصمیم‌هایش در داخل زمین اشتباه است.

والدورده با پیشنهاد دو ستاره تیم بارسلونا موافقت کرده و گفته که می‌خواسته که از توانایی گومز استفاده کند اما او تاکنون موفق به این کار نشده است.

دو مهاجم بارسلونا، بر این باورند که فرصت‌ها به دست آمده برای گومز، باید به بازیکنان دیگری داده شود تا تیم استفاده بیشتری ببرد چرا که بازیکن بازیکن پرتغالی در زمین خود را گُم کرده و از زمان انتقالش به بارسلونا چندان موثر نبوده است.

والوردی مربی تیم براسلونا، در این فصل، گومز را در 22 بازی به زمین فرستاده است اما بازیکن پرتغالی تنها یک گل در جام حذفی به ثمر رسانده است. او در لالیگا، حتی یک پاس گل نیز نداده است.