فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • علی کریمی پس از شکست از استقلال از مربی‌گری سپیدرود استعفا داد

  منبع: دبی-العربیه.نت

  علی کریمی بازیکن سابق تیم ملی ایران و مربی جنجالی سال‌های اخیر این کشور، پس از شکست سه بر صفر در مقابل استقلال تهران، امروز جمعه، از مربی‌گری تیم سپید رودرشت، استعفا داد.

  به گزارش رسانه‌های ایران، کریمی از ابتدای قبول مسئولیت مربی‌گری سپیدرود رشت، تاکنون یک پیروزی (2 بر 1 سپاهان)، سه شکست (3 بر 0 استقلال)، (2 بر 1 گسترش فولاد) و (3 بر 0 صنعت نفت آبادان) و دو تساوی (1 بر 1 استقلال خوزستان) و (0 بر 0 پیکان) را در کارنامه خود ثبت کرده است.

  علی کریمی در نامه خود آورده است: «امروز به این نتیجه رسیدم که همیشه خواستن توانستن نیست. من مسوولیت تیم شهرم را به امید تغییرات مثبت قبول کردم. البته در این مدت کوتاه با حمایت هواداران سپیدرود و مردم خوب استان گیلان که همیشه محبت‌شان شامل حال من بوده، تا حدودی هم موفق بودم. اما گاهی اوقات اتفاقات فوتبالی و غیرفوتبالی مسیر رسیدن به هدف را ناهموار می‌کند. اینجاست که احساس می کنی رفتن موثرتر از ماندن است. به همین دلیل شاید رفتن من شوک مثبتی به تیم ایجاد کند».

  وی اینگونه ادامه داد: «من علی کریمی که همیشه اصرار به احقاق حقم را داشته و دارم، امروز این حق را برای باشگاه سپیدرود و مالک محترمش قائلم که برای بهبود شرایط تیمش هر تصمیم و تغییری در خصوص کادرفنی را اتخاذ کند. طبیعی است که به عنوان مسوول فنی تیم تابع تصمیم باشگاه خواهم بود. اما در پایان روی صحبت من با هواداران سپیدرود رشت است، این عزیزان از روزی که من و همکارانم را در جمع‌شان پذیرفتند تا امروز حمایتی فراتر از ما و تیم‌شان داشتند. بدون شک تنها راه موفقیت و حفظ تیم ادامه همین حمایت‌ها از هر کادرفنی است».

  تبلیغات