.
.
.

نایب رئیس بارسلونا: نیمار با ما «موش و گربه» بازی کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

جوردی مستره نایب رئیس بارسلونا، برای اولین بار درباره انتقال نیمار دا سیلوا از این تیم به پاری‌سن ژرمن فرانسه در تابستان گذشته، به شدت از نیمار و پدرش انتقاده کرده و گفته که بازیکن برزیلی با بارسلونا همچون «موش و گربه» بازی کرده است.

نیمار در اگوست سال گذشته، پس از پرداخت جریمه فسخ قرار 222 میلیون یورویی در قرارداد خود با بارسلونا، از این تیم به پاری‌سن ژرمن فرانسه رفت تا به عنوان گرانترین بازیکن جهان لقب بگیرد.

نایب رئیس بارسلونا در گفت‌وگو با روزنامه اسپانیایی «دیاریو سپورت» اظهار داشت که، « 200 درصد اطمینان را داشت که نیمار در تیم بارسا تا پایان فصل خواهد ماند».

مستره افزود:« چیزی که بیشتر از هر چیزی آزارم داد، نحوه جدایی نیمار از بارسلونا بود. ما با نیمار و پدرش در حال مذاکره بودیم، اما آنها با ما روراست نبودند. اگر او می‌آمد و می‌گفت که من می‌خواهم از بارسلونا بروم، درست همان کاری که سسک فابرگاس، پدرو، الکسیس سانچس و خاویر ماسچرانو انجام دادند، ما با او به توافق می‌رسیدیم. او نباید با این کارش همه را آزرده خاطر می‌کرد، ما هم به او گفتیم که رقم پاداش تمدید قراردادش را نخواهیم پرداخت».

نیمار در پی تمدید قرار دادش در ژوئن 2016، بر اساس یکی از بندهای توافق، به پاداش 26 میلیون یورویی دست می‌یافت؛ بارسلونا این مبلغ را پرداخته نکرده و فیفا هم‌اکنون تحقیق درباره شکایت نیمار علیه تیم سابقش را آغاز کرده است.

انتقال نیمار به پاری‌سن ژرمن فرانسه که با مبلغ اعلام شده 222 میلیون یورویی صورت گرفت، مبلغ انتقال بازیکنان به تیم‌های دیگر را به شدت افزایش داد.