.
.
.

ستارگان رئال‌ مادرید خواهان جذب نیمار هستند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

برخی رسانه‌های اسپانیایی، روز شنبه بیستم ژانویه، گزارش دادند که سه بازیکن معروف رئال مادرید، از مسئولان این باشگاه خواسته‌اند، نیمار ستاره برزیلی پاری‌سن ژرمن فرانسه را به تیم خود جذب کنند.

به گزارش وب‌سایت روزنامه اسپانیایی«موندو دیپورتیوو» سرخیو راموس، مارسلو برزیلی و ایسکو، سه بازیکنی هستند که به فلورنتینو پرز رئیس باشگاه فشار وارد می‌کنند تا به دنبال بستن قرارداد با نیمار باشد.

پیشتر روزنامه اسپانیایی «دون بالون» گزارش داد که نیمار برای پیوستن به یاران زین الدین زیدان، شرط کرده که نخست کریستیانو رونالدو گلزن تاریخی رئال مادرید، این تیم را ترک کند، دوم گرت بیل بازیکن ولزی نیز قراردادش با کهکشهان‌ها را تمدید نکند، سوم اینکه او (نیمار) تنها بازیکن انتقالی رئال مادرید در نقل و انتقالات تابستانی آینده باشد.

گفته می‌شود که فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید اسپانیا، برای ایجاد تغییرات کلی در تیمش، از طریق جذب بازیکنان برجسته، برنامه‌ریزی کرده است.

نیمار پیش از پیوستن به پاری‌سن ژرمن فرانسه، برای چهار فصل پی در پی، برای بارسلونا، رقیب اصلی رئال مادرید، بازی کرده است. بازیکن برزیلی، در حدود هشت ماه پیش، با قراردادی بی‌سابقه 222 میلیون یورویی از بارسا به تیم فرانسوی رفت.

در صورت انتقال نیمار به رئال مادرید اسپانیا، فرصت کسب توپ طلایی که سخت به دنبال آن است، بیشتر خواهد شد.