.
.
.

سه بازیکنی که جانشین بیل، بنزما و کریستیانو در رئال ماردید خواهند شد

فلورنتینو پرز به دنبال این سه بازیکن است تا مثلث آتش رئال مادرید باشند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

رسانه‌های اسپانیایی روز چهارشنبه هفدهم ژانویه گزارش دادند که فلورنتینو پرز رئیس رئال مادرید در حال برنامه ریزی یک حمله جدید به بازار نقل و انتقالات است.

بنا به گزارش روزنامه اسپانیایی ماکارا، پس از اینکه پاری‌سن‌ژرمن و بارسلونا در تابستان و زمستان امسال طوفان به پا کرده و با خرید امباپه، نیمار، کوتینیو و دمبله همه چیز را تحت الشعاع خود قرار دادند، به نظر می رسد که تابستان آتی نوبت رئال مادرید است که دست به خریدهای کهکشانی و نجومی بزند.

افت بی‌سابقه بنزما و رونالدو در کنار مصدومیت‌های متوالی بیل، سبب شده تا فلورنتینو پرز به فکر تشکیل یک مثلث جدید برای تیمش باشد و مثلث بی بی سی رئال متشکل از بیل، بنزما و کریستیانو را کنار بگذارد.

بر اساس این گزارش، نیمار، فوق ستاره برزیلی پی اس جی، نقش رونالدو را در نسل کهکشانی جدید رئال بر عهده خواهد گرفت. او که تابستان امسال با رقم 222 میلیون یورو به پی اس جی پیوست، رویای دیرینه رئال مادرید است و پرز قصد دارد رونالدو را در ازای نیمار به تیم پاریسی بدهد.

ادن هازاد، شماره 10 جذاب و ارزشمند باشگاه چلسی نیز جانشین بیل در رئال خواهد شد. او که تا 2020 با چلسی قرارداد دارد، در چند ماه اخیر دو پیشنهاد تمدید قرارداد را به خاطر رئال رد کرده و همواره آرزوی پیوستن به این تیم را در سر داشته است.

روبرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن، سومین مهاجم مهاجم مورد علاقه پرز است. او که قدم به 30 سالگی گذاشته، می تواند فوتبال خود را در رئال به اتمام برساند ولی مشکل اینجاست که قراردادی طولانی مدت با بایرن دارد و رئال باید رضایت باشگاه مونیخی را هم جلب کند.