.
.
.

معامله قرن.. نیمار سه شرط دارد تا به رئال مادرید بپویندد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

نیمار دا سیوا ستاره برزیلی پاری‌سن ژرمن فرانسه، برای پیوستن به رئال مادرید اسپانیا، اجرای این سه شرط را درخواست کرده است.

نیمار فصل گذشته با 222 میلیون یورو به عنوان گرانترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان، از بارسلونا به پاری‌سن ژرمن فرانسه منتقل شد.

روزنامه اسپانیایی «دون بالون» گزارش داد که نیمار برای پیوستن به یاران زین الدین زیدان، شرط کرده که نخست کریستیانو رونالدو گلزن تاریخی رئال مادرید، این تیم را ترک کند، دوم گرت بیل بازیکن ولزی نیز قراردادش با کهکشهان‌ها را تمدید نکند، سوم اینکه او (نیمار) تنها بازیکن انتقالی رئال مادرید در نقل و انتقالات تابستانی آینده باشد.

این خبر در حالی منتشر می‌شود که چندی پیش، گزارش‌هایی مبنی بر پیشنهاد 400 میلیون یورویی رئال مادرید برای انتقال نیمار از پاری‌سن ژرمن به کهکشانی‌ها منتشر شده بود.

در صورت عملی شدن این توافق بی‌سابقه، نیمار، رکورد بهترین بازیکن جهان که متعلق به اوست، خواهد شکست.

گفته می‌شود که فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید اسپانیا، برای ایجاد تغییرات کلی در تیمش، از طریق جذب بازیکنان برجسته، برنامه‌ریزی کرده است.

بازیکنان رئال مادرید در این فصل، بویژه در خطر حمله با افت شدیدی روبرو شده‌اند. این تیم هم‌اینک از 17 بازی 32 امتیازی است و در مکان چهارم قرار دارد. این تیم شب گذشته، یک بر صفر از ویا رئال شکست خورد.

تیم بارسلونا رقیب دیرینه رئال مادرید نیز با 48 امتیاز از 18 بازی، در صدر جدول لالیگا قرار دارد. بارسال امشب میهمان رئال سوسیداد است.