.
.
.

خانواده‌های سعودی اینگونه در ورزشگاه‌ها حاضر می‌شوند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

شورای عمومی ورزش پادشاهی عربی سعودی اعلام کرد سه ورزشگاه در شهرهای جده، ریاض و دمام برای استقبال از خانواده‌های سعودی جهت مشاهده مسابقات فوتبال آماده شده‌اند.

خانواده‌های سعودی از روز جمعه 12 ژانویه 2018 و همزمان با آغاز هفدمین دوره لیگ حرفه‌ای فوتبال در این کشور، می‌توانند در ورزشگاه‌ها حضور یافته و مسابقات فوتبال را از نزدیک مشاهده کنند.

شورای عمومی ورزش پادشاهی عربی سعودی با انتشار تصاویری در صفحه توئیتر خود، نحوه ورود و استقرار خانواده‌ها در استادیوم ورزشی‌ ملک عبدالله جده را توضیح داد. براساس این تصاویر راهنما، گذرگاه‌های خارجی شماره 3 و 6 ورزشگاه و همچنین گذرگاه‌های داخلی شماره 1 و6 به خانواده‌ها اختصاص داده شد. خانواده‌های سعودی از طبقه پنجم ورزشگاه که 14 هزار نفر گنجایش دارد، بازی‌ها را مشاهده خواهند کرد.

در ورزشگاه بین‌المللی ملک فهد ریاض نیز خانواده از گذرگاه‌های خارجی شماره 7 و 8 به ورزشگاه آمده و از طریق دروازه‌های شماره 2، 3 و 4 در بخش جنوبی و دروازه‌های شماره 40، 41 و 42 در بخش شمالی وارد ورزشگاه خواهند شد.

بلیط‌های جایگاه ویژه ورزشگاه‌های ملک عبدالله جده و ملک فهد ریاض نیز با قیمت 10 هزار ریال در اختیار افراد و خانواده‌هایی که می‌خواهند از جایگاه ویژه مسابقات را دنبال کنند، قرار می‌گیرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم