فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • بازیکنی در لسترسیتی از رونالدو، مسی و نیمار ثمروتمندتر است

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  کسانی که بر این باروند که لیونل مسی آرژانتینی یا کریستیانو رونالدو پرتغالی ثروتمند‌ترین بازیکنان جهان فوتبال هستند، در اشتباه است چرا که غنی‌ترین بازیکن، در تیم دوم لسترسیتی بازی می‌کند.

  روزنامه بریتانیایی «دیلی‌میرور» در گزارشی گفته ثروت فایق البلقیه ثروتی که در لسترسیتی بازی می‌کند، نزدیک به 16 میلیارد یورو می‌رسد که چندین برابر کل ثروت رونالدو، نیمار، مسی و کوتینیو است.

  این میلیاردر 19 ساله، بازی فوتبال را در سنین کم از ای اف نیوبوری در سال 2009 آغاز کرد، سپس به آکادمی ساوثهامبتون رفت و تا سال 2013 در آنجا باقی ماند.

  وی سپس برای یک سال در آرسنال انگلیس ماند و بعدا برای دو فصل (2014 – 2015 ) به چلسی رفت. فایق البلقیه اکنون با لسترسیتی سه سال قرارداد دارد.

  بر اساس گزارش روزنامه بریتانیایی، فایق بلقیه در پست خط میانی و جناح راست بازی می‌کند. او تاکنون هیچگاه نتوانسته با تیم اول لسترسیتی بازی کند. بلقیه که در ایالات متحده آمریکا متولد شده، 9 بار با تیم ملی برونئی بازی کرد. او کاپیتان تیم ملی کشورش است و یک بار برای این تیم گلزنی کرده است.

  میرور درباره ثروتش نوشته است که بلقیه این ثروت را مانند ستارگان فوتبال به دست نیاورده است. او به طور خلاصه یک شاهزاده است، فرزند جیفری البلقیه براد حسن بلقیه بیست و نهمین پادشاه برونئی.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران