فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • بهانه‌های مورینیو ادامه دارد.. این بار به «توپ جمع‌کن‌ها» حمله کرد

  منبع: دبی.العربیه نت فارسی

  ژوزه مورینیو مربی پرتغالی منچستر یونایتد، به بهانه‌هایش درباره علت تساوی‌ها در دیداری‌های اخیر این تیم در مقابل حریفان ادامه می‌دهد. او در اظهارتش گفته که توپ‌ جمع‌کن‌ها باعث این تساوی‌‌ها شده است.

  روزنامه بریتانیایی «سان» در گزارشی گفته که مورینیو از عملکرد توپ جمع‌ کن‌های منچستریونایتد در اولدترافورد ناراضی است و این موضوع را به اطلاع مسئولان باشگاه هم رسانده است.

  این روزنامه افزود:«مورزینیو برای دومین بار از زمان پیوستنش به شیاطین سرخ از سرعت پایین توپ جمع‌کن‌های منچستریونایتد در بازی‌های خانگی این تیم انتقاد کرده و مدعی شده که عملکرد ضعیف آنها شانس آغاز حملات سریع را از مردان او می‌گیرد».

  توپ جمع‌کن‌هایی که مربی منچستریونایتد از عملکردشان ناراضی است، پسر بچه‌هایی در اوایل سنین نوجوانی هستند که از میان اعضای 19 مدرسه فوتبال محلی که زیر مجموعه بنیاد منچستریونایتد هستند، انتخاب می‌شوند».

  وی کودکان توپ‌ جمع‌کن را مسئول تساوی تیم منچستریونایتد و برنلی معرفی کرده است. شیاطین سرخ در بازی روز جمعه خود به تساوی 2-2 دست یافت.

  منچستر یونایتد، پیش از شکست یک ماه پیش در مقابل منچسترستی، 40 بازی را بدون شکست سپری کرده بود. این تیم از 22 بازی 47 اتیازی است و پس از منچسترسیتی قرار دارد.

  تبلیغات