فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • كوتینیو یک پا را در بارسلونا قرار داد

  منبع: دبی.العربیه نت فارسی

  فیلیپ کوتینیو بازیکن برزیلی لیورپول، هنوز هوای رفتن به بارسلونا را دارد و بیش از هر زمان دیگری برای پیوستن به بارسا نزدیک شده است.

  رسانه‌های اسپانیایی گزارش دادند که بازیکن برزیلی، در روزهای گذشته، به دنبال یک منزل در بارسلونا بوده است و نشان می‌دهد که گفت وگوهای او با مسئولان باشگاه اسپانیایی پیشرفت خوبی داشته است.

  روزنامه اسپانیایی «موندو دیپورتیوو» گفته که ستاره برزیلی مطمئن است که مسئولان باشگاه لیورپول، با انتقال او به باشگاه بارسلونا در فصل نقل و انتقالات زمستانی، موافقت خواهند کرد.

  تابستان گذشته، به رغم علاقه شدید کوتینیو برای پیوستن به بارسلونا و پیشنهاد بیش از صد یورویویی باشگاه اسپانیایی به لیورپول، اما این باشگاه، با انتقال بازیکن برزیلی، مخالفت کرد.

  روزنامه اسپانیایی گفته که کوتینیو به دنبال منزلی در شهر بارسلونا، در نزدیکی منزل سوارز بازیکن اروگوئی بارسلونا یا پاولینیو هموطن برزیلیش است.

  این گزارش، در حالی منتشر می‌شود که مقامات بارسلونا، پیشتر از نشست سرنوشت‌ساز درباره انتقال کوتینیو در سوم ژانویه، با مسئولان لیورپول خبر داده بودند.

  پیش بینی می‌شود که لیورپول، این بار پیشنهاد بارسلونا برای انتقال کوتینیو را به خاطر جبران هزینه انتقال ویرجیل فن دایک هلندی، بپذیرد. دایک سه روز پیش، با 75 میلیون پاوند به لیورپول پیوست.

  تبلیغات