فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • شکست سنگین رئال‌مادرید در برابر بارسلونا در سانتیاگو برنابئو

  منبع: دبی.العربیه نت فارسی

  رئال مادرید امروز شنبه 23 دسامبر، بازی دربی لالیگا در برابر بارسلونا را در خانه باخت تا قهرمانی یاران مسی در این فصل، بیش از پیش هموار شود.

  به گزارش العربیه، بارسلونا در دیدار امروز خود در برابر رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، بدون نقص ظاهر شد و توانست به سه گل، کهکشانی‌ها را با شکست سنگین روبرور کند.

  در حالیکه در نیمه نخست، بازی تاحدودی به سود رئال جریان داشت، در نیمه دوم، همه چیز به نفع بارسا چرخید و توانست سه گل وارد داروازه حریف خود کند.

  مشکلات رئال از دقیقه 53 اغاز شد، در این دقیقه سوارز نخستین گل بارسا را به رئال زد. حرکت عالی راکیتیچ و پاس در عرض بی نقص از سرخی روبرتو، با بغل پای مطمئن سوارز همراهی شد تا بارسا به گل اول بازی برسد.

  در دقیقه 63 کارواخال مدافع رئال مادرید، با دست مانع گلزنی مهاج بارسلونا شد. داور علاوه بر اعلام پنالتی به سود بارسا، کارواخال را اخراج کرد. پس از آن مسی توپ زا از نطقه پالتی به گل دوم بارسونا تبدیل کرد.

  دقیقه 90:3 گل سوم برای بارسا رقم خورد. روی پاس فرصت طلبانه لیونل مسی، ویدال با یک ضربه نه دقیق، دروازه رئال را برای بار سوم باز کرد.

  با این پیروزی،بارسلونا با 45 امتیاز تک و تنها در صدر لالیگاه قرار گرفت و پس از آن، تیم‌های آتلتیکو مادرید 36 امتیاز، والنسیا 34 و رئال مادرید با 31 امتیاز در مکان‌های دوم تا چهارم هستند.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران