.
.
.

روس‌ها نگرانند که سوارز بازیکنانشان را گاز بگیرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

روزنامه اسپانیایی مارکا، روز دوشنبه 4 ىسامبر گزارش داد که رسانه‌های روسیه پس از مشخص شدن هم گروهی آنها با اروگوئه نسبت به احتمال گاز گرفتن بازیکنان تیم ملی روسیه توسط لوییس سوارز بازیکن تیم ملی اوروگوئه، ابراز نگرانی کرده‌اند.

میزبان جام جهانی 2018، در قرعه‌کشی روز جمعه گذشته، در گروه A با تیم‌های اروگوئه، مصر و سعودی هم‌گروه شد.

در این گروه سخت ترین حریف روسیه، اروگوئه است. وب‌سایت روسی ‌اسپورت اکسپرس با این عنوان به تحلیل گروه A پرداخته است: «سوارس ما را گاز نگیر!»

این وب‌سایت در گزارش خود آورده است:در تیم‌ ‌ملی اروگوئه این است که اغلب بازیکنان برجسته این تیم مانند سوارس از مرز 30 سالگی رد شدند و جام جهانی 2018 آخرین فرصت‌شان برای حضور در بالاترین سطح مسابقات جهانی است.

گاتزتا درباره تیم اروگوئه نوشت: «اروگوئه‌ای‌ها شانس اول گروه A هستند و به احتمال فراوان در جایگاه اول قرار بگیرند. ادینسون کاوانی، لوییس سوارس و دیگو گودین از بازیکنان برجسته این تیم هستند».

روسیه بازی افتتاحیه را برابر سعودی برگزار خواهد کرد و سپس به مصاف مصر می‌رود. آخرین بازی میزبان مسابقات در برابر اروگوئه در شهر سامارا خواهد بود. سایت لنتا نوشت: ساکنان این شهر روسی می‌توانند با چشمان خود ببینند که سوارس، گئورگی ژیکیا، ویکتور واسین و دیگر مدافعان روسیه را گاز می‌گیرد.

با این حال ‌اسپورت اکسپرس امیدوار است که سوارس دیگر مانند جام جهانی گذشته مدافعان حریف را گاز نگیرد. این روزنامه‌ نوشت: «برای سوارس از همه مهم‌تر این است که خود را کنترل کند و گاز نگیرد تا دوباره مانند جام جهانی 2014 محروم شود».