.
.
.

اظهارات مربیان گروه ایران پس از قرعه‌کشی جام‌جهانی 2018

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

«اوره رونار»، مربی فرانسوی تیم ملی مراکش، پس از قرار گرفتن در گروه B به همراه پرتغال، اسپانیا، ایران در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا ایران را ساده‌ترین تیم گروه خود می‌داند، با جمله‌ای کوتاه گفت:« بعدا مشخص خواهد شد».

به گزارش العربیه به نقل از تلویزیون مراکش، رونارو گفت که هیچ تیمی دوست ندارد که در برابر اسپانیا قرار گیرد اما این یک چالش است و ما نیامده‌ایم که ببازیم.

فرناندو سانتوس سرمربی پرتغال، در مصاحبه با تلویزیون مراکشی، بدون نام بردن از ایران گفت که سخت‌ترین دیدار تیم ملی کشورش در برابر اسپانیا خواهد بود.

وی درباره مراکش گفت که این تیم دارای بازیکنان حرفه‌ای است که در تیم‌های معروف اروپایی بازی می‌کنند.

قرعه کشی رقابت‌های جام جهانی 2018 روسیه امروز جمعه برگزار شد و ایران در یکی از قوی‌ترین گروه‌ها قرار گرفت.

کارلوس کی‌روش مربی تیم ملی ایران نیز، در نخستین اظهار نظر پس از قرعه‌کشی گفت: تمام تلاش‌مان را می‌کنیم فوتبال خوبی را ارائه کنیم. ما بدون باخت و به عنوان تیم دوم به جام جهانی رفتیم و سعی می‌کنیم این روند را ادامه بدهیم.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، کی‌روش افزود:« ما نمی‌خواستیم مقابل تیم‌های سخت و بزرگ بازی کنیم. انتظارم این بود که مقابل روسیه بازی کنیم ولی الان مقابل دو کشور خاص بازی می‌کنیم؛ اسپانیا و پرتغال».

وی سپس گفت:« فکر می‌کنم شانس خوبی در این گروه داریم. در هر بازی هدف‌مان خیلی ساده است و اینکه برای مردم ایران خوشحالی ایجاد کنیم. هر بازی برای ما یک دیدار خاص است و در هر بازی سعی می‌کنیم عزت و احترام را برای فوتبال ایران به ارمغان بیاوریم».

ایران در اولین بازی خود در رقابت‌های جام جهانی روسیه، در برابر مراکش بازی خواهد کرد.