فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • اتفاقی که مسی آن را بهترین حادثه زندگی خود می‌داند

  منبع: دبی.العربیه، فارسی

  لیونل مسی روز گذشته، برای چهارمین بار کفش طلایی خود را دریافت کرد. او در این زمینه، با کریستیانو رونالدو بازیکن رئال مادرید، مساوی کرد.

  مسی اما پس از دریافت این جایزه در مصاحبه با روزنامه مارکا، از چیزهای ساده‌تری سخن گفت. او گفته که دلش برای خواب عصر تنگ شده است.

  مسی همچنین اظهار داشت که پدر شدن بهترین اتفاقی بوده که در زندگیش رخ داده است.

  وی در این زمینه ادامه داد: «زمان تولد تیاگو حس بی نظیری داشتم. این حس زمان تولد ماتئو نیز تکرار شد و حالا منتظر سومی هستیم. تیاگو چون بزرگتر است، بیشتر از ماتئو به اینکه من چه جایگاهی در فوتبال دارم؛ آگاه است. مثلا ماتئو زمانی که یک هوادار از من عکس و امضا می خواهد، شگفت زده می شود».

  مسی درباره تیم کنونی بارسلونا گفت:« با جدایی نیمار، ما بخش قابل توجهی از برتری مان در فاز تهاجمی را از دست دادیم اما از یک منظر این به نفع ما شد. با تغییر سبک بازی، حالا در دفاع منسجم تر هستیم و در میانه میدان هم یکپارچگی بیشتری دیده می شود. تا به اینجا این تغییر سبک به سود ما تمام شده است و امیدوارم تا به پایان هم اینطور باشد.»

  ستاره آرژانتینی درباره اوقات خارج از فوتبال گفت:« دلم برای خواب عصرگاهی تنگ شده است. زمانی که به اردوی تیمی می رویم، تنها وقتی است که فرصت خوابیدن و استراحت عصرگاهی را پیدا می کنم. وقتی بچه دار می شوید، باید خوابیدن در روز را فراموش کنید. تمام وقت غیر فوتبالی ام، با خانواده سپری می شود. »

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران