.
.
.

بنزما: زیدان به خاطر رونالدو مرا در برابر انتقادهای هواداران قرار داد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

رسانه‌های اسپانیایی فاش کردند که کریم بنزما، مهاجم فرانسوی رئال مادرید، زین‌الدین زیدان و کریستیانو رونالدو را متهم کرده که وی را در برابر انتقادهای هواداران این تیم قرار داده‌اند.

بنزما به دلیل گل نزدن در فصل جاری لالیگای اسپانیا، از سوی هواداران رئال مادرید مورد انتقاد قرار گرفت هر چند رونالدو نیز همین وضعیت را دارد. بنزما از 13 بازی تنها دو گل به ثمر رسانده و رونالدو با چند بازی کمتر، تنها یک گل زده است.

روزنامه اسپانیایی «دیاریوگول» گفته که از انتقادهای هواداران و رسانه‌ها خسته شده و فلورنتیو پرز رئیس رئال را تهدید کرده که این باشگاه را ترک خواهد کرد. قرارداد بنزما با کهکشانها تا 2021 است.

روزنامه اسپانیایی افزود:« بنزما معتقد است که رونالدو بدتر از وی یا مثل او بازی می‌کند، اما مورد انتقاد قرار نمی‌گیرد و در بازی‌های اخیر به جای جناح چپ، در نوک حمله بازی می‌کند، جایی که بنزما در سال‌های گذشته بازی می‌کرد».

«دیاریوگول» می‌نویسد:« بنزما همچنین از زیدان انتقاد کرده و گفته که زیدان نمی‌تواند در برابر رونالدو بایستد و در خط حمله برای به ثمر رساندن گل و دریافت جوایز شخصی، آزادی کامل داد چرا که رونالدو مانند قبل نیست و در خط حمله، تنها منتظر رسیدن توپ از دیگر بازیکنان است».

در پایان هفته دوازدهم لالیگای اسپانیا، تیم بارسلونا با 34 امتیاز در صدر و والنسیا و رئال مادرید به ترتیب با 30 و 24 امیتاز در مکان‌های دوم و سوم هستند.