.
.
.

کوتینیو: صد درصد آماده بازی مقابل انگلیس هستم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

فیلیپه کوتینیو ستاره برزیلی تیم لیورپول روز دوشنبه سیزدهم نوامبر در مصاحبه‌ای گفته که از ماندن در لیورپول راضی است و صد درصد آماده بازی مقابل انگلیس آماده است و مصدوم نیست.

کوتینیو در جریان فصل نقل و انتقال به شدت مورد توجه باشگاه بارسلونا قرار گرفت. این تیم 160 میلیون یورو به لیورپول برای انتقال بازیکن برزیلی پیشنهاد داد اما قرمزپوشان انگلیسی به این پیشنهاد جواب رد دادند.

کوتینیو در آستانه بازی دوستانه سه‌شنبه شب تیم ملی برزیل مقابل تیم ملی انگلیس که در ورزشگاه ومبلی لندن برگزار خواهد شد به شبکه «اسکای اسپورت» گفت: «من در یکی از بزرگترین لیگ‌های جهان بازی می‌کنم و از بودن در لیورپول خوشحال هستم، اما مهم این است که اکنون روی تیم ملی برزیل تمرکز کنم و در حال حاضر از زندگی‌ام خوشحالم».

وی که در آخرین بازی لیورپول در لیگ برتر انگلیس مقابل وستهام به علت مصدومیت غایب بود درباره وضعیت جسمانی خود اظهارداشت: صد درصد آماده هستم. به دلیل مصدومیت سه بازی را از دست دادم، اما حالا بازگشته‌ام و برای بازی با انگلیس آماده‌ام».

بازیکن برزیلی گفت:« به پوشیدن پیراهن زرد تیم ملی واقعاً افتخار می‌کنم. بازی در این دیدار دوستانه برابر انگلیس هم باعث افتخارم است و انتظار به نمایش گذاشتن یک بازی فوق‌العاده را داریم».