.
.
.

کی‌روش: یک خانم پول تیم ملی فوتبال ایران را برای مصارف شخصی‌اش برداشت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید که یک خانم، پول تیم ملی ایران را برای مصارف شخصی‌اش برداشت اما فدراسیون فوتبال از او حمایت کرد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، کی‌روس پنجشنبه 2 نوامبر در ابتدای تیم ملی، با اشاره به اوضاع این تیم گفت: «در فوتبال ایران دو دسته افراد داریم؛ تعدادی از مربیان و بازیکنان هستند که زحمت و تلاش زیادی می‌کنند و دستاوردی برای ارائه کردن دارند. افرادی هم هستند که تنها با توجه به کمکی که از هجمه های رسانه‌ای می‌گیرند می‌توانند کارشان را جلو ببرند و با استفاده از ارتباطاتشان کار می‌کنند. متاسفانه این افراد به صورت قهرمان به نظر می‌رسند».

او از این افراد نام نبرد اما این سوال‌ها را مطرح کرد که «فدراسیون فوتبال از چه کسانی حمایت می‌کند؟ کسانی که دستاوردی دارند و با تلاش به جایی رسیدند و یا کسانی که با هجمه‌های رسانه‌ای کارشان را جلو می‌برند؟ جواب دسته دوم است».

کی‌روش، به وضعیت مالی تیم ملی فوتبال ایران هم اشاره کرد که بارها به دلیل کمبود پولی که به فیفا پرداخت کرده، زیر فشار قرار گرفته است. او در این باره گفت: «خانمی پولی که متعلق به تیم بود را برای مصارف شخصی‌اش برداشت ولی فدراسیون از این خانم حمایت کرد تا به تیم لطمه بخورد. الان نیاز به بازی خوب دوستانه مانند بلغارستان، پرتغال و... داریم ولی پولی که نیاز داریم در حساب فیفا نیست».

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در سخنان خود به نام این «خانم» اشاره نکرد. او ادامه داد: «منظورم پولی است که متعلق به بازیکنان تیم ملی برای حضور در جام جهانی قبلی بود. این سرکار خانم جوری رفتار کردند که انگار او این پول را آورده است ولی این پول بازیکنان بود. شما فکر می‌کنید فدراسیون از کدام گروه حمایت می‌کند؟ بارها گفتم که نمی‌خواهم درباره این مسائل صحبت کنم. شما باید بروید و بپرسید این پول کجاست؟ بودجه آماده سازی کجاست؟ از من دیگر نپرسید. بگذارید کارم را ادامه دهم. درباره هوا، چمن، زندگی و... از من بپرسید. من هم اگر بخواهم می‌توانم پروپاگاندای خوبی باشم ولی خسته‌ام. از دفعه دیگر راجع به هواشناسی از من بپرسید».