.
.
.

رونالدو پس از شکست سنگین رئال از تاتنهام: قراردادم را تمدید نمی‌کنم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

کریستیانور رونالدو ستاره رئال مادرید پس از شکست تیمش در مقابل تاتنهام انگلیس، اعلام کرد که قراردادش را با کهکشانی‌ها تمدید نخواهد کرد.

وب‌سایت اسپانیایی «آس»، در گزارشی گفته که رئال مادرید در وضعیت خوبی به سر نمی برد. این تیم پش از شکست غیر منتظره برابر خیرونا در چارچوب لالیگای اسپانیا در یکشنبه گذشته، این بار نوبت به تاتنهام بود که با نتیجه سه بر یک رئال را از پیش رو بردارد.

کریستیانو رونالدو بعد از بازی گفت: تیم بعد از دو شکست پیاپی از نظر روحی در شرایط بدی قرار دارد اما ما به چنین شرایطی عادت کرده‌ایم و باید بگویم که تیم در بحران به سر نمی برد.

شب گذشته، و در ادامه رقابت‌های گروهی لیگ قهرمانان اروپا، تیم رئال مادرید، با نتیجه سنگین 3-1 از میزبان لندنی خود تاتنهام، شکست خورد. در جدول هم اکنون تاتنهام با 10 امتیاز در صدر است و پس از آن رئال مادرید با هفت امتیاز در جای دوم است.

رونالدو درباره وضعیت کنونی رئال مادرید گفت:« اطمینان دارم که این شرایط را پشت سر می گذاریم و دوباره به اوج برمی گردیم».

او ادامه داد: «نمی دانم چرا بعضی اصرار دارند که بگویند رئال در بحران به سر می‌برد. اصلا چنین چیزی نیست. ما تنها در دو بازی پیاپی تن به شکست داده ایم نه پنج بازی.»

رونالدو درباره تمدید قرارداد خود با رئال گفت:« همه چیز خوب است. من چهار سال دیگر با رئال قرارداد دارم و می خواهم از این چهار سال نهایت استفاده را ببرم. دیگر قراردادم را تمدید نخواهم کرد».