.
.
.

بازیکن سابق پرسپولیس و استقلال به حبس ابد محکوم شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

علی اکبریان که در دهه هفتاد برای دو تیم‌های استقلال و پرسپولیس تهران به میدان رفته و به تیم ملی دعوت شده بود، به حبس ابد محکوم شد. اتهام اکبریان که زمانی وی را روماریور ایران می‌خواندند، مربوط به «مواد مخدر» اعلام شده است.

به گزارش ایلنا، علی اکبریان ستاره دهه هفتاد تیم های استقلال و پرسپولیس که بپس از گذراندن یک دوره طولانی مدت در زندان و زمانی که برای سپری کردن مرخصی به بیرون آمده بود بازهم درگیر ماجرایی عجیب شد.

یکی از مسئولان زندان قزل حصار با تایید این موضوع گفت: ایشان آخرین بار که به مرخصی رفته با 28.5 گرم شیشه دوباره دستگیر می‌شود و به زندان می آید. دادگاه او را به بیست سال دیگر محکوم کرد و با توجه به اینکه حکم قبلی اش حبس ابد بوده باید بگویم کار او بسیار سخت شده و باید در زندان بماند. همچنین به دلیل اینکه او در دوران مرخصی بازهم دستگیر شده دیگر امکان مرخصی ندارد.

در واقع حبس ابد او امروز بیست سال دیگر افزایش یافته است و این می تواند به معنای از دست رفتن شانس های بزرگی مثل عفو یا کم شدن حبس او باشد.

سایت ورزش سه نیز در این باره گفته است : «اکبریان در آخرین مرخصی اش نیز با حدود 28 گرم ماده مخدر شیشه دستگیر شده و در دادگاه به بیست سال دیگر تحمل حبس محکوم می شود. در واقع حبس ابد او امروز بیست سال دیگر افزایش یافته است و این می تواند به معنای از دست رفتن شانس های بزرگی مثل عفو یا کم شدن حبس او باشد».