.
.
.

ویدیو... دزدان مسلح در روز روشن خودروی دروازه‌بان سرشناس برزیلی را با تهدید ربودند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

دزدان مسلح در برزیل خودروی جفرسون ده اولیویرا گالوائو، دروازه‌بان سرشناس برزیلی را متوقف کرده و پس از تهدید، خودروی او را ربودند.

جفرسون روز یک‌شنبه 22 اکتبر 2017 در شهر ریودوژانیرو با خودروی شخصی خود در حرکت بود که سه مرد مسلح او را متوقف کرده و جفرسون را ناچار به خروج از ماشین کردند.

او نیز برای حفظ جان خود به دستورات مهاجمان گردن نهاده و از خودرو خارج شد. یکی از مهاجمان از او خواست روی پیاده‌رو زانو زده و دست‌هایش را به علامت تسلیم بالای سر بگذارند. پس از آن افراد مسلح سوار خودرو شده و از منطقه گریختند.

پلیس محلی خودروی رنج‌روور جفرسون را روز دوشنبه 23 اکتبر در یکی از خیابان‌های حومه سائوپائولو پیدا کرد. گمان می‌رود سارقان به دلیل دشواری فروش این خودرو آن را رها کردند، اما تمام محتویات خودرو را به سرقت بردند.

جفرسون ده اولیویرا گالوائو که در 2 ژانویه 1983 در منطقه سائو ویسنته سائوپائولو به دنیا آمد، در ابتدا به عنوان هافبک چپ در تیم فوتبال ویتوریا بازی کرد و بعدها به دروازه‌بانی روی آورد و اینک به عنوان دروازه‌بان تیم بوتافوگو بازی می‌کند. او همچنین یکی از ستاره‌های تیم ملی برزیل در کوپا آمریکا سال 2015 بود.