فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • الهلال 2 پرسپولیس2 ...راه‌یابی نماینده سعودی به فینال

  منبع: دبی-العربیه.نت، فارسی

  تیم الهلال سعودی، روز سه‌شنبه هفده سپتامبر، در بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا، 2-2 با پرسپولیس مساوی کرد و به فینال راه یافت.

  الهلال سعودی در دیدار رفت، که در ابوظبی امارات برگزار شد، 4-0 در برابر نماینده ایران در این رقابت‌ها به پیروزی رسیده بود.

  گل نخست دیدار امروز را گادوین منشا، در دقیقه 17 به ثمر رساند. ارسال وحید امیری برای گادوین منشا با ضربه سر محکم این بازیکن گل اول پرسپولیس را رقم زد.

  در دقیقه 29 این دیدار، عمر خریبین گل خورده الهلال را تلافی کرد. مهاجم سوری آبی‌پوشان سعودی، ضربه پنالتی تیمش را به شکل چیپ وارد دروازه بیرانوند کرد.

  پرسپولیس که با این نتیجه خود را باخته می‌دید، پس از دریافت گل تساوی، دست به حملاتی زد و در دقیقه 61 باز هم از طریق گاودین منشا به گل دست یافت. پاس علی علیپور به منشا با ضربه تمام کننده‌ این بازیکن همراه شد تا گل دوم سرخپوشان را رقم بزند.

  الهلال در دقیقه 73 باز هم توسط عمر خربین پاسخ داد. این بازیکن درون شش قدم صاحب توپ شد و با چرخشی زیبا و ضربه زمینی بیرانوند را بار دیگر تسلیم کرد.

  با احتساب نتیجه رفت و برگشت، الهلال سعودی 6-2 پرسپولیس ایران را شکست داد و به دیدار فینال که در برابر یک تیم شرق آسیا برگزار خواهد شد، راه یافت.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران