.
.
.

مربی الهلال سعودی: برای بازی با پرسپولیس ایران کاملا آماده‌ایم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

رامون دیاز، مربی الهلال سعودی، روز دوشنبه شانزدهم سپتامبر، در گفت‌وگوی خبری پیش از مسابقه با پرسپولیس ایران گفته که بازیکنانش کاملا برای این بازی و کسب پیروزی آماده‌اند.

به گزارش وب‌سایت رسمی الهلال، دیاز پیش از بازی بازی فردا با پرسپولیس در مسقط پایتخت عمان، ظهار داشت:« سرنوشت دیدار رفت و برگشت ما هنوز مشخص نشده است، ما این تصمیم را داریم که در این دیدار، به پیروزی برسیم، تیم ما کاملا برای بازی با پرسپولیس آماده است. می‌خواهیم با نتیجه خوبی به فینال برویم».

وی درباره غیبت مهدی طارمی در بازی فردا گفت: «غیبت بازیکنان پیروزی برای ما اهمیتی ندارد، ما آماده بازی و راه‌یابی به فینال هستیم».

دیاز درباره غیبت شماری از بازیکنان الهلال گفت: «الهلال همواره به بازی گروهی متکی است و غیبت یک بازیکن هیچ هیچ تأثیری بر تیم ندارد و این مورد را در بازی‌های گذشته ثابت کردیم».

گفتنی است که دیدار رفت تیم‌های پرسپولیس ایران و الهلال سعودی، که در ابوظبی برگزار شد، با نتیجه 4-0 به سود آبی‌پوشان سعودی به پایان رسید.

از سوی دیگر برانکو ایوانکوویچ مربی پرسپولیس، در نشست خبری قبل از دیدار برگشت برابر الهلالسعودی اظهار کرد: «فردا بازی سختی داریم. این دومین بازی ما در نیمه نهایی است و می‌دانیم نتیجه خوبی در بازی رفت به دست نیاوردیم و باختیم اما اعتقاد داریم که می‌توانیم بازی را ببریم و امیدواریم با تعداد گل‌های بیشتر ببریم و صعود کنیم. فردا روز جدید و بازی جدیدی است. خودمان را برای بازی آماده کرده‌ایم».