.
.
.

سیاه جامگان مشهد به سرقت یک لپ‌تاپ متهم شد!

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

مسعود حکم آبادی مدیر رسانه‌ای باشگاه سیاه جامگان مشهد، یکی از تیم‌های حاضر در لیگ برتر ایران، گفته فردی که خود را نماینده سپاهان معرفى کرد، با حضور در فرودگاه اصفهان و با همکارى نیروى انتظامى اقدام به تفتیش چمدانهاى اعضای سیاه جامگان کرد.

به گزارش سایت ورزش‌سه، حکم آبادی در این باره می گوید : زمانی که تیم ما قصد عبور از گیت را داشت، فردی در کنار نیروی انتظامی ایستاده بود. در ادامه و وقتی بازرسی چمدان های ما از حالت معمول خارج شد، از او خواستیم که دلیل بازرسی و تفتیش زیاد را به ما توضیح بدهد. سپس او مدعى شد یک لپ تاپ در رختکن سپاهانى‌ها گم شده و ماموریت دارد تا با گشتن چمدان سیاه جامگانى‌ها مطمئن شود، لپ‌تاپ اشتباها در چمدان آنها جا نمانده باشد!

وی در ادامه گفته است: این ماجرا با اعتراض مالک سیاه جامگان روبرو شد و عباسى در تماس با محسن طاهرى مدیرعامل سپاهان به وى گلایه کرد و طاهرى از مالک سیاه جامگان عذرخواهى کرد. البته بعد از چند دقیقه طاهرى مجددا با عباسى تماس گرفت و هرگونه نسبت داشتن فرد مذکور با سپاهان را تکذیب کرد.

حکم آبادی صحبت هایش را اینگونه خاتمه می دهد: «در مجموع اتفاقاتی که در فرودگاه اصفهان رخ داد، خیلی برای ما ناراحت کننده بود و جای تاسف داشت، چون خود اصفهانی‌ها بهتر از هر کسی می دانند که رختکن های تیم‌ها در نقش جهان 10 دقیقه با هم فاصله دارد و اینکه اینقدر راحت به ما اتهام سرقت زدند جای تعجب دارد.

گفتنی است که سیاه جامگان با 9 بازی و هفت امتیاز، در مکان چهاردهم جدول لیگ برتر ایران قرار دارد.