.
.
.

پاراگوئه حتی روسپیان را برای راه‌یابی به جام جهانی به‌کار برد اما ناکام ماند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

رافائل دودمیل مربی ونزوئلا، تیم ملی پاراگوئه را به فرستادن روسپیان به هتل محل اقامت تیمش، جهت منحرف کردن تمرکز ذهن بازیکنانش متهم کرد.

به گزارش العربیه، پاراگوئه که پیش از بازی با ونزوئلا 24 امتیازی بود، برای راه‌یابی به مرحله‌ پلی‌اف جام جهانی 2018 روسیه، به برد در مقابل میهمان خود نیاز داشت اما روز چهارشنبه گذشته با نتیجه غیرمنظره یک بر صفر باخت و بار دیگر از صعود به جام جهانی بازماند.

مربی ونزوئلا گفته است:« تعدادی از روسپی‌ها در ورودی هتلی که در آن اقامت داشتیم حضور یافتند، وضع عادی نبود چرا که تعدادشان زیاد بود، مشخص بود آنها را به عمد در آنجا کاشته‌اند».

وی افزود:« در واقع شرایط خوب نبود. روسپی‌ها سعی کردند بازیکنان و کادرفنی را متقاعد کنند که امروز ببازیم. اتفاقی که رخ نداد و ما گول نخوردیم.».

باخت پاراگوئه به ونزوئلا، یکی از شگفتی‌های مرحله مقدماتی جام جهانی در آمریکای جنوبی بود چرا که تیم میزبان در تمام دقایق بازی حمله می‌کرد اما گل دقایق آخر یانجل هیریرا، نتیجه این دیدار سرنوشت ساز را به سود ونزوئلا رقم زد.

از آمریکای جنوبی، تیم‌های برزیل، آرژانتین، اروگوئه و کلمبیا، به صورت مستقیم به جام جهانی راه یافتند.

پاراگوئه برای دومین بار پیاپی از صعود به جام جهانی بازماند. این تیم در جام جهانی 2014 برزیل یکی از غایبان این رقابت‌ها بود.