.
.
.

ونگر: اوزیل و آلکسیس را به زور در تیم آرسنال نگه نمی‌دارم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

آرسن وینگر سرمربی باشگاه آرسنال انگلیس روز جمعه 13 اکتبر تاکید کرد هیچ بازیکنی از جمله مسعود اوزیل و آلکسیس سانچز را به زور در این تیم نگه نخواهد داشت.

آرسنال هم اکنون با سیزده امتیاز از هفت بازی در جای پنجم قرار دارد. این تیم سال گذشته، نیز به دلیل راه نیافتن به لیگ قهرمان اروپا، از سوی هوادارنش، مورد فشار قرار گرفت و برخی خواستار اخراج ونگر شده بودند.

به گزارش دیلی میرور، مسعود اوزیل و آلکسیس سانچس دو ستاره تیم آرسنال مدتی است خواستار جدایی از آرسنال هستند و تمایل به رفتن از این تیم لندنی نشان داده‌اند.

ونگر درباره شرایط دو ستاره تیمش گفت: من قبلا هم گفتم این دو بازیکن که قراردادشان را تمدید نکردند به این معنی نیست که حتما تیم را ترک می کنند چون انها اینجا مشکلی ندارند و من هم دوست دارم شرایط آنها هر چه زودتر مشخص شود و آنها را برای فصل بعد هم در تیم خود داشته باشیم. با این حال اگر قرار باشد بازیکنی تیم را ترک کند و من این موضوع را متوجه شوم به هیچ وجه او را مجبور نمی کنم که حتما در تیم ما بماند. درباره آلکسیس و اوزیل هم شرایط این طور است و اگر این دو بازیکن بخواهند می‌توانند در همین نقل و انتقالات ژانویه، تیم را ترک کنند.

برخی رسانه‌ای بریتانیا گزارش دادند که منچستریونایتد خواهان جذب اوزیل شده است و مورینیو تمایل نشان داده است تا بار دیگر با بازیکن قدیمی خود در رئال در یک تیم باشد. تیمهای پاری سن ژرمن و منچسترسیتی هم خواهان به خدمت گرفتن آلکسیس سانچز بازیکن شیلیایی آرسنال هستند.